| Insomnii a întrebat:

Ati primit si voi un asemenea mesaj pe TPU?
http://www.tpu.ro/detalii-mesaj/362620

15 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ce mai astepti... ajuta-l!
Sa iti aduc biciul?

| NOBODY a răspuns:

Eu l-amlegat de pat și i-am dat cu biciul roz

| LoL a răspuns:

A?*isi pierde 10 minute din viata ca sa inteleaga mesajul*
ce handicapat mai e si asta? alt specimen? un specimen cu fantezii? trebuia mai sa i zici sa incerce sa se marsupieze si ii treceau toate fanteziile...sau sa se dea cu fundul gol de podea sa vezi atunci ca n o sa mai aiba dorinte din astea astea

| MikiPiki a răspuns:

Trebuia sa bagi idul sa iti bati joc de el spunandu-i ca e gras

neluL
| neluL a răspuns:

Mesajul unde-i? Trebuie sa faci un print screen la mesaj si apoi sa-l incarci pe imgur si apoi sa pui linkul aici! Adresa de mai sus(linkul) este al tau si il poti vedea doar tu! Mesajele sunt confidentiale si nici un alt usher de pe TPU nu iti poate vedea mesajele tale! Sper ca m-ai inteles! Bafta!

neluL
| neluL a răspuns:

@ἋďįńἄĻóvĕƇǜťƶǔ - care va sa zica ai ceva secrete acolo! laughing

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Nu, si nici nu as vrea sa il primescstraight face.
Desi m-as amuzalaughing!

| Insomnii explică:

Pilotus
Miercuri, 27 Aprilie 2011, 11:57 am
buna
Buna! eu sunt radu, 22 m buc. sunt saten spre blond, par mediu, ochi albastri, 179 cm cam 80 kg. si eu am mai multe fantezii, dar una care predomina ar fi ca ador spanking-ul.din pacate, majoritatea considera asta o mare prostie, anormalitate, perversiune etc.am avut ocazia sa dau fostei prietene careia ii placea doar sa primeasca, mi-a placut destul de mult. Dar sincer, am si eu o fantezie asemanatoare.imi doresc mult sa ma bata o fata la fundul gol.ca pe un baiat obraznic.crezi ca m-ai putea ajuta? Id-ul meu de mess este ironia55 thx, radu.

asta e mesajul

| Kuzco a răspuns:

Hahaha

| Lluvia a răspuns:

Stie el de ce ti l-a trimis tie.

| Pufoshenia a răspuns:

Mama laughing) Asta a facut misto credlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@neluL mersi ca mi-ai zis, am deschis siteul, si au aparut mesajele mele, credeam ca mi s-a aflat e-mailul si parola.
*se ridica de pe jos si isi ia compresa uda de pe cap*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu, dar nu vreau sa mi se afle parola

| CârnăciorIubeșteImprimantă a răspuns:

Ce e cu linkul ala? alea sunt mesajele mele laughing)