| Ferenin a întrebat:

Ati vazut vreodata luminita de la capatul tunelului?

Răspuns Câştigător
| andreea4ever a răspuns:

De cateva ori, dar uneori nu.In curand le voi vedea pe toate.Simt asta, si imi va placea ce vad.Cu cat dureaza mai mult drumul prin tunel, cu atat e mai luminoasa luma.

asta a fost profundalaughing

12 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu si am aflat ca"Din cauza reducerilor bugetare recente si a cresterii pretului electricitatii, gazului si uleiului, luminita de la capatul tunelului a fost stinsa."

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu straight face, tu ai vazut-o?smug

| Arthur a răspuns:

Da la naştere.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sigur...de nenumarate ori. Dar, de fiecare data, s-a dovedit a fi farul de la locomotiva!

| Razvan a răspuns:

O vad mereu.Pacat ca nu-i pot face pe ceilalti sa o vada si eioh go on

| Cσσкiє a răspuns:

Nu râde, luminiţa de la capătul tunelului e, de fapt, speranţa. Am văzut-o dar... cam rar. Plus că nu prea am când să călătoresc cu trenul, deşi am parte de 24 de călătorii gratuite pe an, tata e şef de serviciu la CFR. Multă sănătate!

| bblock69 a răspuns:

Da...atunci cand eram beat laughing

| remus a răspuns:

Am vazut-o timp de 25 ani.

| Caia a răspuns:

Da! si m-a orbit.

| laura64 a răspuns:

Daca ar fi un tunel Arad - München, as fi vazut-o!

| und3c3ive a răspuns:

Da. Era Luminita la capatul tunelului phbbbbt

| xXandreyXx a răspuns:

Eu o vad de 3 ani( sper ca te referi la sensu obscen) sorry for lymbaj