| hândel a întrebat:

Avem un coleg cu uşoare disfuncţii neurologice, şi când e beat, e comă de ilar, aşa că l-am luat cu noi la o bere, să întreţină atmosfera. După ce am încheiat o seară de succes, ne-am dus către casă, şi pe drum am văzut o ghenă de gunoi, aşa că l-am dus acolo, l-am ajutat să urce pe scări, şi i-am dat vânt prin gura de plasă în ghenă. Se văita atât de frumos în cuşca care îngrădeşte ghena, încât era păcat să nu-l înregistrăm ca să-l postam pe utube, să distreze şi alţi oameni, mai ales că nu-şi aminteşte nimic când se trezeşte din beţie. Treaba e că ne-a văzut o babă dintr-un bloc apropiat, şi, a chemat poliţia. Noi, băieţi detepţi, am fugit, evident! Azi a venit poliţia la muncă să pună întrebări, dar noi le-am spus că e posibil ca el să fi căzut înăuntru când a dus gunoiul, şi fiind el puţin handicapat, pe deasupra mai era şi beat, aşa că-i destul de credibilă varianta. Acum, baba naibii insistă că nişte colegi ai lui l-au aruncat acolo, iar noi ne vrem răzbunarea, numai că n-o putem arunca şi pe ea în ghenă, că asta pare s-o roadă, dar e grasă, şi nu încape. Ce să-i facem babei, că este evident că ne uraste, dar nu se poate să lăsăm aşa de la noi. De data asta a întrecut masura baborniţa, având în vedere că a pârî pe cineva nu-i frumos, şi nici înregistrarea n-o putem posta fără să ne dăm de gol. Suntem în impas. HELP!

2 răspunsuri:
| hândel explică:

Şi pentru. a vă da posibilitatea de a ne puncta isprava, vă pun la dispoziţie acest "răspuns", dar MARE grijă cum votaţi, că nu se ştie cum "vă dezechilibraţi" când aruncaţi gunoiul în ghenă, şi aruncaţi sacul cu tot cu trupul vostru. I'm watching ya all! devil

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@otonis dragutule in primul rand vreau sa iti spun ca mi-a fost dor de tine.de intrebarile tale si raspunsurile happy...nici acum nu pot uita cum "ti'ai luat acea palma de la stimata domnisora doar pentru ca incercai sa vezi cu ce a inzestrat'o mama natura " rolling on the floor)rolling on the floor)...
acum sa trecem la lucruri serioase.si anume la actuala ta "problema". ei bine sfatul meu este urmatorul : asteptati pana la miezul noptii ...sunati la usa babornitei si cand iese la usa punetii un cearceaf in cap imediat.bagati'o intr'un porbagaj si duceti'o undeva la capatul orasului intr'o padure si lasati'o acolo. laughing) asa sunteti siguri ca ati scapat de pacoste. dar ATENTIE : fiti siguri ca baba nu are vreun iphone la ea cu gps sa poata gasi drumu spre casa laughing). mult succes si cand e treaba rezolvata da'mi si mie de veste!
rolling on the floorrolling on the floor