| Mara_4803 a întrebat:

Aveti webkinz? cati? cati KinzCash (bani) aveti?
eu am un caine si un iepuras si KinzCash (bani) am 37195happy

Răspuns Câştigător
| menotyou444 a răspuns:

Eu am 4 si am 42861 de kinzCash i-am castigat de la sarbatoarea cu oala de aur ca apasam in continu si castigam foarte multi bani :d

3 răspunsuri:
| c8ilu a răspuns:

Am un porcusor de guineea si 5000 si ceva kinzcash. nu prea am timp sa jochee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt dariana si am un caine husky+poneiul roz si bani am 221.

| MISSMATE a răspuns:

Eu am 40448 de kinz cash un pinto pony un pink pony un caramel lion o koala si o figurina foca.