| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Azi am facut clatite in forma de Iisus, dar le-am ars. O sa ajung in iad?

Răspuns Câştigător
| Radieră a răspuns:

Dragă nepoatî, ca sî nu ajunji în iad călugăreştiti şî pupî icoani zâlnic.Numai @Gizăz te poati călăuzi...

Cu drag,@Mărioara.

15 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ti se pare ca aici, pe TPU e Raiul sau ce?
Deja esti in Iad duda

| Bogdanux a răspuns:

Nu.Pofta buna.

| Dash a răspuns:

DA. Dar totusi mai e o sansa de salvare, du-te la manastire si galugareste-te. Pentru informatii suplimentare ask this user: http://www.tpu.ro/utilizator/fryf ea te va calauzi pe aceasta carare.

Bafta!

| DaVà a răspuns:

Mie îmi plac cu gem de vişine si Finettibig grin

| ViezurE a răspuns:

O să fi o sclavă în rai.Te va pune să îl speli pe chicioare.

| Șâret a răspuns:

Dă doamne să fie așa.

Răspuns utilizator avertizat
| lipitoOarea a răspuns:

Cu putin noroc poate ajungi si acolo...

| BloodMagickNecromance a răspuns:

I hope so.

| Petre a răspuns:

Fă repede 100 de mătăni... şi 20 de abdomene.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Stai linisita. Or sa-si revina dupa 3 zile.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Da sad eu ti-am zis ca o sa le arzi da tu nu nu waiting

| Anestezia a răspuns:

Nu stiu nu sunt sigura.Dar oricum. Daca o sa le duci la un doctor probabil ca Dumnezeu te va ajuta! -laughing-

| alex084752 a răspuns:

Ce-mi plac intrebarile tale... jurr, de unde le scoti? tot tmp ai obiceiu sa pui astfel de intrebari?

| Birjaru a răspuns:

Pai daca tu l-ai ars pe isus el de ce sa nu te arda pe tine?