| andragrigoras2000 a întrebat:

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

cand eram mai mic si mergeam la nunta, toate babele ma loau de obraz si ziceau - lasa ca si tu urmezi... acum m-am facut mare si la fiecare inmormantare le iau pe babe de obraz si le zic -lasa ca si tu urmezi

Vreau sa stii ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari pe geam de la etaj ...ma uit in jos si atunci... rad din nou.

regulile elevului:
Elevul nu copiaza, el se documenteaza. Elevul nu citeste bilete, se informeaza.
Elevul nu este neatent la ore, ci studiaza mediul inconjurator.
Elevul nu greseste, el isi pune la incercare profesorul.
Elevul nu chiuleste, e nevoie de el in alta parte.
Elevul nu fumeaza, el isi caleste plamanii.
Elevul nu doarme, ci reflecteaza. Elevul nu vorbeste, el gandeste cu voce tare.
Elevul nu mesteca guma, el isi intareste dantura.
Elevul nu injura, se descarca.
Elevul iubeste scoala, dar in timpul vacantei.

Bula ii zice lui Strula sa intre el primul la test.
intra Strula si il intreaba:
Ce se afla in Bucuresti?
avioane avionase, motoare motorase.
Cine a fost cel mai mare dmnt al Moldovei?
Stefan cel Mare.
Ce forme d viata sau des p venus?
inca mai cerceteaza astronauti.
iese Strula intra Bula.
ce se afla in bucuresti?
avioane avionase, motoare motorase.
cine t crezi tu Bula?
Stefan cel Mare
ce ai in cap Bula?
inca mai cerceteaza astronauti.rolling on the floor

era bula la scoala:
profesoara:bula ce faci cand un om se ineaca
bula:nu stiu
profesoara:bula ce faci cand pleaca un vapor
bula:nu stiu
profesoara:bula ce faci cand e coada la pita
bula:nu stiu
profesoara:bula ce faci can 2 se bat
bula nu stiu
mere bula acasa si il intreba pe tataso tata ce faci cand un om se ineaca, arunc colacul si il trag la mal, tata ce faci cand un vapor pleaca, scot batista si ii zic la revedere, tata ce faci cand e coada la pita astept sa-mi vina randu, tata ce faci cand doi sa bat, chem politia sai desparta, mere bula a 2 zi la scoala il intreaba iarasi:bula ce faci cand pleaca un vapor arunc colacul du el si il trag la mal:bula ce faci cand un om se ineaca:scot batista si ii zic la revedere:bula ce faci cand e coda la pita:chem politia sai desparta:bula ce faci cand 2 se bat astept sa-mi vina randulaughinglaughing

Ce poti face azi nu lasa pe maine, lasa pe poimaine ca poate nu o sa mai fie nevoie.

M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programu'!

Se spune ca inotul slabeste.atunci balenele cu ce au gresit?happy

va plac?

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Unele le stiu, altele nu!
Frate, sa mor de ras nu altarolling on the floor!
SUPER TARE!

ps: imi dai si mie site-ul de unde le ai?

9 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Primele doua sunt bune desi le stiu de cand ma jucam cu soldatei...

| Bastet a răspuns:

Nu.Le ştiu.

Răspuns utilizator avertizat
| Bizzareq1 a răspuns:

Imi pare rauuuuuuu da nu pot sa citesc.MI-E LENE

| mamarutza12 a răspuns:

Unele...altele le stiu

| Mary_5158 a răspuns:

E ok!

| iza03zu a răspuns:

Foarte tarirolling on the floor

| FallingRain a răspuns:

Dragut. laughing Sa mor de ras, nu alta rolling on the floor