| anonim_4396 a întrebat:

Băi ce gust de banană are!
http://www.examiner.com/......_split.jpg

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Când o să-mi primesc bine-meritata fundă o să primeşti ceva :
http://thumbs80.top1.ro/filme/yeby/8957/reclama-finetti-splash.jpeg

Becali 3 ani de închisoare? Mă duc să-i fur oile >:)... şi să fac rost de un grătar.

34 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns (pentru Furculingură):

Vrei să mă faci să vomit acum tot tortul pe care l-am mâncat?

| Furculingură a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Cam aşa ceva... Nu-mi eşti draghee hee

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Furculingură):

Ce? Cum? Unde? Când? Eu? Să fiu disprețuit de o persoană de pe planeta asta? Nu ești normalăăă faătăăăă! Apropo Becali 3 ani de închisoare.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Furculingură):

Na mă hai.Și 3 voturi pe deasupra.Să nu mai zici că sunt nesimțit și funda să-ți stea în gâttongue

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Furculingură):

Deci pe bune?laughingNe dăm funde reciproc?laughing

| Furculingură a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Bucură-te! N-ai să mai vezi fundă de la mine în viaţa ta laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Furculingură):

No.Nu s genul care dă în cap pentru o fundă. Totuși nu stricălaughing

| Furculingură a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Sper că nu făceai referire la mine... Eu glumeamhee hee

| Ingerulrebei a răspuns (pentru Furculingură):

Amandoi mia-ti facut pofta crying

| Furculingură a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Când o să-mi primesc bine-meritata fundă o să primeşti ceva :
http://thumbs80.top1.ro/filme/yeby/8957/reclama-finetti-splash.jpeg

Becali 3 ani de închisoare? Mă duc să-i fur oile >:)... şi să fac rost de un grătar.

| W3R4 a răspuns:

crying

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Acu ce s-a mai înâmplat?
puppy dog eyes

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Vreau şi eu! :3

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Ce dai la schimb?

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

:*

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Nu e de ajunslaughing
PSbig grinacă te vede Blesslaughing

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

E,dar e un pupic ca-ntre pretenaşi! oh go on

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Eu îs tactu!, pricepi Irinuca?

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

O_O...scuze tati.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Te iert dacă îl lași în pace pe țiganul ălalaughing

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Dar eu nu ştiam că Bless e rom. sad
Ştiam doar că e dulce ca esenţa de rom.hee hee

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Esența de rom se pune în cozonaclaughing
Nu se bea ca pe apălaughing
Dacă vrei ceva dulce, mieeeeeerea
puppy dog eyes

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ei da, dar eu odată când am avut ora de chimie, şi trebuia să facem un experiment cu esenţa de rom, am gustat şi eu oleacă. tongue
Diavolul m-a ispitit! I don't want to see

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Măcar voi aveți laborator..Noi la chimie facem cu un domn Marcel Codinlaughing
E cam bătrân și toată lumea îi zice tataie.N-avem treabă cu el îl copiem de rupem, dar cam duhneșe a țigări în orerolling on the floor

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Am şi eu un specimen din ăsta, dar e de istorie, şi pute a coniac! tongue

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Domnu de istorie e de treabă rău.Deci chiar e, glumim cu el ne amuzaăm. Până și cu 2 colegi care duhnesc a tutun(nu vrei să știi, ciudat e că directoru îi lasă să fumeze în curtea școlii)îi întreabă ce fumează așa.Dar și acum câ vin testele...Aww i-a promis că îi mânăncâ. ORicum n-au șanse să treacă clasa.

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Cum,îi lasă să fumeze?
Din pură curiozitate, ce clasă eşti?
Uite, ca să nu zici că-s nepoliticoasă, îţi zic şi eu: sunt a 9-a...J

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Știam mi-ai mai spuslaughing
Sunt a 8-a
Bine și frumos îi lasă să fumeze.Vin în clasă pe la jumatea orei.N-au ce să le facă.Le-au scăzut și nota la purtare..asa e.
Până și diriginta nu are nimic cu fumatul.Îi doare în cot de ei. Oricum ți-am mai zis n-au cum să treacă clasa.

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

...ua...

| Mαяуßăăღ a răspuns:

Asta era si intentia lui laughing