| Copac13 a întrebat:

Bai sobolanilor unde naibi ii kama si anca si sweety ca ma plictisesc si mi-e lene sa ma joc ceva sau sa fac ceva

35 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Euuu sunt aiiiiciiiii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

A, uite.
Si-a revenit laughing.
Sweety, in caz de mai gasesc chestii ca cea cu pateul te anunt.

Stiai ca in unele iaurturi cu fructe se pun gandaci? thinking

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Si in chipsuri sau in fabricile de chipsuri umbla gandaci pe chipsuri daca eu am gasit intr-un corn un **** de soarece sau asa parea

| Copac13 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Cam tarziu

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Deci azi dimineața când m-am trezit, am mers direct la frigider. Singurul pateu pe care il mănânc e cel vegetal Mandy. Am citit ingredientele si nu zicea nimic de chestia aia făcută din muște... Da' tot n-am mâncat laughing

Aaa thinking Pana cam acum un an mâncam multe iaurturi cu fructe. Acum nu mai mănânc, deci nu îmi afectează viață cu nimic, dar e bine de știut laughing

| Copac13 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Eu nu stiu nici ceam mancat azi asa ca nu pre imi pasa

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Pai si eu tot d-ala cumpar ca nu are carmin.
Mananca linistita.

Stii ce, cred ca te las in pace laughing.
Daca mai continui ajungi naiba la urgente pentru subnutrire.
Pe urma te am pe constiinta.

Deci...Ce are carmin are si muste.
Pofta marewinking.

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

E viata daca nu mancam noi mustele si carmini ne manaca ei pe noi regula mea de bronz manaca sau esti mancat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

laughing

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Vrei so stii pe aia de aur sau argint

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Tine-ti cracile aproape si radacinile si mai aproape? big grin

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Nup aia de haur ii fa dusmanilor tai ce vor ei sa iti faca tie(adica daca tu esti dus, anul meu si vrei sa ma omori de omor eu primul) si aia de argint ii mereu cu capu inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kama cred ca...Da, e Kama. Face prostii.
Anca se uita la hentai.
Sweety cred ca inca plange fiindca i-am zis ca pateul(nu tot) contine carmin, o substanta facuta din muste.

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

ma deranjeza gandul ca stiu ce ii aia hentai

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

laughing))

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt baiat si am cunostinte mai ciudate da tu ce scuza ai

| Bestia98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-s muste baa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Ca insusi eu sunt o ciudata big grin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bestia98):

Atunci insecte, ma scuzi laughing.

| Bestia98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cosenila. Aia are carmin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bestia98):

Pai si cosenila ce-i, ma? laughing Nu tot o musca?

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Ia sprayul anti insecte

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Cei aia consenila

| Bestia98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eeee, e altceva. Cosenila e gandac scarbos si musca e hrana lu' copacel

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Raid spray

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bestia98):

Stiam ca cosenila e o insecta din nu stiu ce familie thinking
Copacel se hraneste cu lichide, ghici de ce le plac cainilor copacii? laughing

| Copac13 explică (pentru Bestia98):

Ba da prietenul la nevoie cine are care da naravul ba

codrin bradea bani

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Ba mo lasi in pace sa fac fotosinteza sau cum dreacu se numea

| kyliejenner a răspuns:

Lesin

| Bestia98 a răspuns:

Obsedatule, pe fete le iei usurel

| Copac13 explică (pentru Bestia98):

Mai prins sunt violator in serie in cautare de noi victime da nu mai spun nimic pana nu imi chem avocatul

| Bestia98 a răspuns (pentru Copac13):

Esti un copac visator, din cate vad

| Copac13 explică (pentru Bestia98):

Un pic cam prea visator iar tu esti o bestie visatoare ca sa zic asa