| ɔɐıɔ a întrebat:

Baietii, ma ajutati sa descifrez greaca aceasta?

http://www.TPU.ro/......rogg-mult/

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

De unde dracu tot rasar ma? ...sunt mai rele ca omizile!

| ViezurE a răspuns:

Dh@ k3 @r3 m@ Ur@tu`l3.@sh@ 3 l@ m0d@@@h(rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr)

| Bujîe a răspuns:

Japoneza veche; o.

| Ţepeşu a răspuns:

WTF?*majusculele astea ma enerveaza mereu*

| VacutzaRoscata a răspuns:

Te-as ajuta, dar sunt vaca, nu baiat

| itscloudyoutside a răspuns:

Ceva de messenger, mai mult de atat nu am inteles. Greu... Foarte greu. Avem nevoie de un traducator cu experienta. Oare cand o sa invete romanii astia romana?

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Sper să bage limba asta pe Google Translate...rolling eyesLume incompetentă și fără scrupule!

| tibi9876 a răspuns:

Inseamna nu-am-ce-face-mai-bun-decat-sa-scriu-intrebari-stupide-si-neinteligibile-pe-siteul-asta. Nu sunt sigur deoarece sunt la inceputul studiului prosglezei