| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Banc, Band, Banc
Maimuta e pe tanc,
Tancul e pe-autobuzZ
Cine-i cel mai suslaughinglaughing

Răspuns Câştigător
| DjBl3ndar a răspuns:

Maimuta laughing

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Scuze,am adormit dupa faza cu "banc, banc...*adoarme*"
Aaa...despre ce vorbeam?

| Dash a răspuns:

Vitamina A mareste rezistenta la infectii a cartilajelor, a mucoaselor si a pielii, ajuta la adaptarea vizuala, la dezvoltarea normala a scheletului si a smaltului dentar, precum si la buna functionare a ficatului, a tiroidei si a altor organe. De asemenea, ea contribuie si la reglarea somnului si a tensiunii arteriale, intervine in metabolismul proteinelor si al sarurilor minerale (indeosebi al calciuiui, al grasimilor si glucidelor, joaca un rol important in ingrijirea pielii si al mucoaselor, ca si in stimularea cresterii.

Răspuns utilizator avertizat
| Mitsa a răspuns:

Maimuta big grin

| SuperMagicSmile a răspuns:

Detergent...

| Wonderland a răspuns:

Mama lui Stefan cel Mare

| Pufiiix a răspuns:

Eu ca ma ia maimuta in brate love struck

| Leon a răspuns:

Nu stiu ca eu sunt in tanc n-am de unde sa vadstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capra se urca pe urs si ursul pe-autobuz, care din ei era mai sus? ca raspuns la intrebarea ta nu pot zice decat ca tancul este cel mai sus, unde dracu am mai vazut maimuta pe tanc?laughing hai ca rusii isi aduc la statura si figura cu maimutiliiiii dar nici chiar asa