| Arthur a întrebat:

BANC!
De ce poarta femeile mai in varsta fustele lungi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să nu se vadă "sânii"!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| Arthur explică:

@legiuitoarea a fost cea mai aproape de varianta corecta : Da, ca sa nu li se vada sfarcurile. Dar am gasit si alte raspunsuri amuzante, dar nu am decat o fundita.

nony
| nony a răspuns:

Sa-si acopere varicele? big grin

| Clauditza a răspuns:

Sa nu li se vada picioarele cele urate

| mariaw a răspuns:

Sa le acopere saniioh go on-(valabil cel putin pentru varianta pe care o stiutongue)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iaca nu poarta si nici nu au picioare urate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intodeauna frica de inaltime creste odata cu virsta.Asa ca in cazul unor caderi, cu cit e mai mare parasuta cu atit mai bine.Mai este de explicat si proverbul ala care spune ca "Daca n-ai ceva de ascuns, n-ai ascunde". Asta e ca o speranta pentru aprinderea unor imaginatii mai intirziate. Dar se pare ca tot degeaba.

| BiiBiis a răspuns:

Sa nu se vada parul de pe picioare?