| skydriver a întrebat:

Becalisme
Gigi Becali nu face flotări, le cumpără gata făcute.
Gigi Becali nu o să ajungă în Rai pentru că a fost deja acolo şi nu i-a plăcut.
Dumnezeu plăteşte drepturi de autor lui Gigi Becali pentru Biblie.
Gigi Becali are puterea financiară necesară pentru a-l plăti pe Chuck Norris să-şi dea o palmă.
Gigi Becali poate să amâne sfîrşitul lumii.
Sunt lucruri pe care doar Gigi Becali le poate cumpăra, pentru toate celelalte există MasterCard.
Lumea a fost făcută în urma unui proiect finanţat de Gigi Becali.
Gigi Becali a fost de 3 ori pe Lună, odată cu oile la păscut, odata cu Steaua în deplasare şi odată cu Rădoi când era mic.
Ce parere aveti? Mai stiti si voi d`astea? Dar nu glume cu chuck norris adaptate!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gigi Becali isi masoara pulsul pe scara lui Richter.
Teoria evolutiei nu exista. Doar o lista de specii pe care Gigi Becali le-a autorizat sa supravietuiasca.

24 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Mda, cainii latra, ursu' trece. Gigi conduce tot un Maybach, iar voi tot aceeasi rabla.

| Catalion a răspuns:

Mda, stiam de aceste glume, le-am vazut si eu pe net. Sunt mult mai multe decat cate ai postat tu.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Nu stiu.winking

| alecs871 a răspuns:

Ce zici de astea?
Gigi Becali are nevoie doar de doua taste pentru a utiliza un calculator, 0 şi 1. Exista patru stari ale materiei: gazos, lichid, solid si Gigi Becali. Gigi Becali nu invata de la viata ci viata învata de la Gigi Becali. Gigi Becali sta cu viteza luminii. Gigi Becali a indeplinit trei dorinte pestisorului de aur. Gigi Becali poate sa dea foc la furnici cu lupa noaptea! Gigi Becali a inecat odata un peste. Gigi Becali nu are vise noaptea. Dar isi permite să isi cumpere. Doar Gigi Becali stie sa scrie cu pana care se afla inca pe pasare. Diavolul si-a vandut sufletul lui Gigi Becali. Gigi Becali poate sa tranteasca o usa inchisa. Un vultur poate citi un ziar de la 1400 m distanta. Gigi Becali poate sa si intoarca pagina. La scoala, profesorul trebuia sa ridice mana pentru a vorbi cu Gigi Becali. Gigi Becali este capabil sa lase un mesaj inainte de bipul sonor. Elvetienii nu sunt neutri, doar asteapta sa vada de ce parte se va pune Gigi Becali. Gigi Becali a cazut de 2 ori in viata lui din avion: la Hiroshima si Nagasaki. Gigi Becali face ceapa sa planga.
Initial, erau 8 minuni in lume, dar Gigi Becali declarase ca prefera sa ramana modest. Toate companiile de asigurari se bat să-i faca o asigurare de viata lui Gigi Becali, pentru ca el e nemuritor. Sunt lucruri pe care doar Gigi Becali le poate cumpara, pentru toate celelalte exista MasterCard. Gigi Becali poate sa apara la mai multe emisiuni în acelasi timp, in direct. Gigi Becali a fost de 3 ori pe Luna, adica o data cu Radoi, cand era mic, a doua oara cu Steaua in deplasare si a treia oara cu oile la pascut. Gigi Becali a lasat o urma de pantof pe apa! Donald Trump a fost ucenicul lui Gigi Becali. Gigi Becali poate filma HD cu Nokia 3310. Un sarpe l-a muscat pe Gigi Becali si dupa cateva zile de chinuri groaznice sarpele a murit. Gigi Becali poate sa deseneze un triunghi cu 4 laturi. Gigi Becali poate sa alerge 10 km in 15 secunde, ca stie o scurtatura! Timpul nu trece pe langă Gigi ci Gigi alearga pe langa timp! Gigi Becali poate sa dea foc la un cub de gheata si sa il stinga cu benzina. Becali nu are acces la Internet, Internetul are acces la el. Gigi Becali poate sa dea mat dintr-o singura mutare. Gigi Becali a ajuns la perfectiunea de a construi doua puncte necoliniare.
Gigi Becali nu poarta ceas ci el decide ce ora sa fie. Doar punctele de la "i" au voie sa stea deasupra lui Gigi Becali. Gigi Becali a luat examenele, inainte sa le dea. Ca euro-parlamentar, Gigi Becali va anula Legea Gravitatiei. Gigi Becali a invins soarele intr-un concurs de stralucire. Becali a fost primul om ce a elaborat teoria relativitatii, dar ca sa nu para tocilar a vandut-o lui Einstein. Gigi Becali unge painea pe unt. Gigi poate fisiona atomul, cu mainile goale. Daca tu ai 1 leu si Gigi Becali are 1 leu, atunci Gigi Becali are mai multi bani ca tine. Daca ai o prietena, inseamna ca Gigi Becali nu a mai avut chef de ea. Unele persoane poarta pijamale cu SuperMan. SuperMan poarta pijamale cu Gigi Becali. Gigi Becali nu se spala pe dinti, dintii lui spala periuta de dinti. Gigi Becali poate sa imparta la 0! Gigi Becali doneaza mereu sange la Crucea Rosie, dar nu e niciodata al lui. Timpul nu asteapta pe nimeni, decat daca e Gigi Becali. Gigi Becali are o casa de vacanta pe Soare. Gigi Becali sufla in supa, pentru a o incalzi. Gigi Becali a castigat deja o partida de sah, cu un careu de asi.
Astea le-am gasit ieri pe acest site, si imi cer scuze ca le-am postat aici fara sa am drepturi de autorhee hee

| alecs871 a răspuns:

@ eu_o_mare_enigma
Nu stiu, sa vorbesc cu Gigi Becali laughing

| putzulica a răspuns:

rolling on the floornu stiu dar e comiclaughing)

| danny_7173 a răspuns:

Gigi becali a batut soarele intr-un concurs de stralucire

| baby C a răspuns:

- Gigi Becali nu face flotări, le cumpără gata făcute.
- Dacă tu ai 1 leu şi Gigi Becali are 1 leu, atunci Gigi Becali are mai mulţi bani decât tine.
- Gigi Becali nu o să ajungă în Rai pentru că a fost deja acolo şi nu i-a plăcut.
- Dacă ai o prietenă, înseamnă că Gigi Becali nu a mai avut chef de ea.
- Unele persoane poartă pijamale cu SuperMan. SuperMan poartă pijamale cu Gigi Becali.
- Gigi Becali nu se spală pe dinţi. Dinţii lui spală periuţa de dinţi.
- Gigi Becali poate să împartă la 0.
- Gigi Becali donează mereu sînge la Crucea Roşie. Dar nu e niciodată al lui.
- Timpul nu aşteaptă pe nimeni, decît dacă e Gigi Becali.
- Dumnezeu plăteşte drepturi de autor lui Gigi Becali pentru Biblie.
- Gigi Becali nu poartă ceas. El decide ce oră să fie.
- Doar punctele de la "i" au voie să stea deasupra lui Gigi Becali.
- Gigi Becali a luat examenele înainte să le dea.
- Ca euro-parlamentar, Gigi Becali va anula Legea Gravitaţiei.
- Gigi Becali a învins soarele într-un concurs de strălucire.
- Gigi Becali are puterea financiară necesară pentru a-l plăti pe Chuck Norris să-şi dea o palmă.
- Gigi Becali a fost primul om care a elaborat teoria relativităţii, dar ca să nu pară tocilar a vîndut-o lui Einstein.
- Gigi Becali unge pîinea pe unt.
- Gigi Becali poate fisiona atomul cu mîinile goale.
- Gigi Becali poate filma HD cu Nokia 3310.
- Gigi Becali poate să deseneze un triunghi cu 4 laturi.
- Gigi Becali poate să alerge 10 km în 15 secunde, că ştie o scurtătură.
- Timpul nu trece pe lîngă Gigi Becali, Gigi aleargă pe lângă timp.
- Gigi Becali poate să dea foc la un cub de gheaţă şi să îl stingă cu benzină.
- De ce în calendarul lui Gigi Becali se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie? Nimeni nu face mişto de Gigi Becali.
- Gigi Becali nu are acces la internet, internetul are acces la el.
- Gigi Becali poate să dea mat dintr-o singură mutare.
- Gigi Becali poate să amâne sfîrşitul lumii.
- Toate companiile de asigurări se bat să-i facă o asigurare de viaţă lui Gigi Becali pentru că el este nemuritor.
- Sunt lucruri pe care doar Gigi Becali le poate cumpăra, pentru toate celelalte există MasterCard.
- Lumea a fost făcută în urma unui proiect finanţat de Gigi Becali.
- Gigi Becali poate să apară la mai multe emisiuni TV în acelaşi timp. În direct.
- Gigi Becali a lovit odată un cal în barbă. Descendenţii acelui cal se numesc acum girafe.
- Gigi Becali a fost de 3 ori pe Lună, odată cu oile la păscut, odata cu Steaua în deplasare şi odată cu Rădoi când era mic.
- Gigi Becali a lăsat o urmă de pantof pe apă.
- Iniţial erau 8 minuni în lume. Dar Gigi Becali a declarat că preferă să ramînă modest.
- Gigi Becali poate să trântească o uşă închisă.
- Gigi Becali este capabil să lase un mesaj înainte de bipul sonor.
- Gigi Becali şi-a pierdut virginitatea înaintea tatălui sau.
- Gigi Becali a căzut de 2 ori în viaţa lui din avion: la Hiroshima şi Nagasaki.
- Gigi Becali stă cu viteza luminii.
- Gigi Becali a înecat odată un peşte.
- Doar Gigi Becali ştie să scrie cu pana care se află încă pe pasăre.
- Gigi Becali a cîştigat o partidă de şah cu un careu de aşi.
- Gigi Becali are o casă de vacanţă pe Soare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alecs871
,, Exista patru stari ale materiei: gazos, lichid, solid si Gigi Becali.''
si cu plasma ce facem, la ce categorie o punem. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie, eu nu conduc rabla! Eu conduc un BMW X6 ( de fapt il voi conduce peste 3 saptamani, acum ma multumesc cu o decapotabila). Si am platit-o cu munca mea si mai ales cu inteligenta mea. Exact ca Gigi Becali, modelul meu!
Nu rad de Gigi, faima lui a trecut granitele tarii, aici ii facem un omagiu... Viva Gigi Becali!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gigi Becali nu trebuie sa dea bani ca sa cumpere chiloti. Chilotii trebuie sa dea bani ca sa ii cumpere Gigi Becali (originala)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numa Gigi Becali a lasat o urma de pantof in apa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gigi Becali a lovit odată un cal în barbă. Descendenţii acelui cal se numesc acum girafe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul nu trece pe langa gigi, gigi trece pe langa timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pestisorul de aur nu i-a indeplinit lui Gigi Becali 3 dorinte, Gigi Becali i-a indeplinit pestisorului 3 dorinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Gigi Becali a căzut de 2 ori în viaţa lui din avion: la Hiroshima şi Nagasaki.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gigi becali poate filma HD cu nokia 6633

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu ai 1 leu si becali are 1 leu, Becali are mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca europarlamentar, Gig Becali vrea sa anuleze legea gravitatiei.
Daca ai o prietene, inseamna ca Gigi Becali s-a plictisit de ea.

Ce zici de astea? Is tari, nu? Si mai stiu da nu am timp sa le scriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gigi Becali nu face flotări, le cumpără gata făcute.
- Dacă tu ai 1 leu şi Gigi Becali are 1 leu, atunci Gigi Becali are mai mulţi bani decât tine.
- Gigi Becali nu o să ajungă în Rai pentru că a fost deja acolo şi nu i-a plăcut.
- Dacă ai o prietenă, înseamnă că Gigi Becali nu a mai avut chef de ea.
- Unele persoane poartă pijamale cu SuperMan. SuperMan poartă pijamale cu Gigi Becali.
- Gigi Becali nu se spală pe dinţi. Dinţii lui spală periuţa de dinţi.
- Gigi Becali poate să împartă la 0.
- Gigi Becali donează mereu sînge la Crucea Roşie. Dar nu e niciodată al lui.
- Timpul nu aşteaptă pe nimeni, decît dacă e Gigi Becali.
- Dumnezeu plăteşte drepturi de autor lui Gigi Becali pentru Biblie.
- Gigi Becali nu poartă ceas. El decide ce oră să fie.
- Doar punctele de la "i" au voie să stea deasupra lui Gigi Becali.
- Gigi Becali a luat examenele înainte să le dea.
- Ca euro-parlamentar, Gigi Becali va anula Legea Gravitaţiei.
- Gigi Becali a învins soarele într-un concurs de strălucire.
- Gigi Becali are puterea financiară necesară pentru a-l plăti pe Chuck Norris să-şi dea o palmă.
- Gigi Becali a fost primul om care a elaborat teoria relativităţii, dar ca să nu pară tocilar a vîndut-o lui Einstein.
- Gigi Becali unge pîinea pe unt.
- Gigi Becali poate fisiona atomul cu mîinile goale.
- Gigi Becali poate filma HD cu Nokia 3310.
- Gigi Becali poate să deseneze un triunghi cu 4 laturi.
- Gigi Becali poate să alerge 10 km în 15 secunde, că ştie o scurtătură.
- Timpul nu trece pe lîngă Gigi Becali, Gigi aleargă pe lângă timp.
- Gigi Becali poate să dea foc la un cub de gheaţă şi să îl stingă cu benzină.
- De ce în calendarul lui Gigi Becali se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie? Nimeni nu face mişto de Gigi Becali.
- Gigi Becali nu are acces la internet, internetul are acces la el.
- Gigi Becali poate să dea mat dintr-o singură mutare.
- Gigi Becali poate să amâne sfîrşitul lumii.
- Toate companiile de asigurări se bat să-i facă o asigurare de viaţă lui Gigi Becali pentru că el este nemuritor.
- Sunt lucruri pe care doar Gigi Becali le poate cumpăra, pentru toate celelalte există MasterCard.
- Lumea a fost făcută în urma unui proiect finanţat de Gigi Becali.
- Gigi Becali poate să apară la mai multe emisiuni TV în acelaşi timp. În direct.
- Gigi Becali a lovit odată un cal în barbă. Descendenţii acelui cal se numesc acum girafe.
- Gigi Becali a fost de 3 ori pe Lună, odată cu oile la păscut, odata cu Steaua în deplasare şi odată cu Rădoi când era mic.
- Gigi Becali a lăsat o urmă de pantof pe apă.
- Iniţial erau 8 minuni în lume. Dar Gigi Becali a declarat că preferă să ramînă modest.
- Gigi Becali poate să trântească o uşă închisă.
- Gigi Becali este capabil să lase un mesaj înainte de bipul sonor.
- Gigi Becali şi-a pierdut virginitatea înaintea tatălui sau.
- Gigi Becali a căzut de 2 ori în viaţa lui din avion: la Hiroshima şi Nagasaki.
- Gigi Becali stă cu viteza luminii.
- Gigi Becali a înecat odată un peşte.
- Doar Gigi Becali ştie să scrie cu pana care se află încă pe pasăre.
- Gigi Becali a cîştigat o partidă de şah cu un careu de aşi.
- Gigi Becali are o casă de vacanţă pe Soare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gigi Becalib poate sa tranteasca usan chisa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gigi Becali este singura persoana care nu este hahalera!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Giiiiiiiiigiii, omul minune, mananca gem si caca prune!
Intrebatil pe "Miorel"