| Mâncărici a întrebat:

Bun Seara! Fiind inceputul weekend-ului si sfarsitul saptamanii, vreau sa ma delectez cu cateva bancuri de calitate care sa nu fie copy-paste de pe internet! Credeti ca puteti sa-ma ajutati? Multumesc tare mult!

3 răspunsuri:
| YoYoLicious a răspuns:

O clatita mergea prin padure. Dintr-odata se impiedica si ii cade gemul.

| DrTerrible a răspuns:

Intra doctorul intr-un salon din spitalul de nebuni si toti nebunii erau veseli numa unu era mai trist si tacut. Merge doctorul la el :Ce faci?
Scriu o scrisoare!
Cui?
Mie!
Cum tie? Si ce scrii in ea?
Nu stiu ca maine o primesc!rolling on the floor))

| andreiiu21231 a răspuns:

Bula se ducea in fiecare weekend la bunicasa, ea ii dadea mereu cate 2 gogosi..intrun weekwnd vin si parinti lui bula la tara. bula fuge ia castronu de gogosi si se urca in pod....acolo era o gaurica care vedea in camera de oaspeti acesta o aude pe mama:
-Ce ati zice sa mai facem un copil sa aiba si bula cu cine se juca
-noi n-avem cu ce sal crestem pe bula dar inca unul
La care adauga bunica
-las ca-l hraneste cel de sus
La care bula
-Sa moara mama dei dau vreo gogoasa