| emil_6416 a întrebat:

am aflat cum se fura la barn buddy, si am zis sa va zic si voua ce stiu si eu, intri la una dintre fermele vecinului si vezi daca are de furat, iei manusa ca care furi si apesi pe planta cu manusa, iti apare ca te musca cainele dar dai ok pana cand furi, nu conteaza daca iti ia bani pentru ca dupa ce ai furat sau nu mai ai bani dai refresh sau te duci la ferma mea*. si dupa ce sa reincarcat pagina.bani o sa-i ai la loc, plus recotele furate.

7 răspunsuri:
| remusbb a răspuns:

Nu merge

| g3orgy a răspuns:

laughing nu cred ia sa incerc

| mihaela0205 a răspuns:

Cine nu mai stia. SIMPLU. te duci in ferma lui [nume] si daca cainele nu are mancare furi dand click pe manusa aia cu care tile iei si pe ale tale big grin. Si daca cainele are mancare si tu incerci sa furi iti [numar] coins. dar ca sa furi trebuie sa fie alea coapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu.esti un mare prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge tongue nu se pune patratul ala galben pe ferma prietenilor

| iacobitza a răspuns:

Ai uitat sa spui ca bani care tii ia tie ii da vecinului si nu e chiar un mod de a fura ci un mod de a face banihappy

| emil_6416 explică:

Ba merge, cel putin la mine