| sincer a întrebat:

am instalat la progamul Yahoo messenger tampenia aia cand intra cineva te anunta, cand iese cineva te anunta si cand te apeleaza, vreau sa stiu daca si cum se poate dezactiva si reactiva, nu vreau sa fie activa tot timpul.

Răspuns Câştigător
| koool a răspuns:

Reinstaleazal, sau punteti o versiune mai veche ca astea noi sunt pretentioase.
Sau dai sus unde e messul ai: Messenger -- preferinte -- alerta¡ sonida-- si unde ai activeaza alerta sonora sa fie debifat, asta e tot.

P. s: eu il am in spaniola de aia nu stiu cum sa traduc bine big grin.

8 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Pai daca nu vrei sa te mai anunte, nu mai deschide mesenger-ulbig grin

| asdD a răspuns:

Hey nuie o pampenie
se poate dezistala astfel
intri in program adica
buzz sound
unistal
next
finish
fundita

| georgy10 a răspuns:

Buna! Pai dezactiveaza messul, adica intri la start jos, in coltul stang, si cauti control panel si dai la add or remove programs. Dai click si cauti yahoo messenger apoi apesi unde scrie remove.Si dupa aia instaleazal din nou de pe net. Uite un link de unde poti downloada yahoo messenger si apesi doar download
http://messenger.yahoo.com/download/...sper ca vei reusi.:(

| danco a răspuns:

Mergi in add/remove programms din control panel si cauta programelul tau, poate e acolo in lista. daca e, da-i remove. ca oricum e amuzant o data, de doua ori, dar dupa devine enervant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, cum se cheama programu care te anunta cand intra cineva pe mess?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai instalat si de undehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu vreau s il activez cum il activez luati id meu sh spuneti-mi v rog sweet_girl_emyk

| ionutzus a răspuns:

Ma sincer da-mi si mie programu plss!