| anonim_4396 a întrebat:

as vrea si eu sa-mi fac cont pe TPU dar nu imi gasesc un nick pe masura, astept sugestii de la voi, as vrea sa fie ceva intre romantism si prost gust daca se poate... tongue

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Taratura_mica
ai spus de prost gust, nu?

| RamonaMn a răspuns:

Esti fata sau baiat ca sa stim ce nick-uri sa-ti oferim? tongue

| lia a răspuns:

Haladitu'
Smecheritu'
Nea' parlitu laughing rolling on the floor

| CrucifiedCountess a răspuns:

Pufuletz
pufulete
nea marin miliardar
cioculetz

poponet

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tuesday Boy... New Kid in Town... Greenhorn... Dandy... Gringo...

| giovana a răspuns:

romanticnarrow-minded, pickled cucumbers whistling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

No-gustibus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubymondialu' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma bucur ca ati raspuns la intrebarea mea, am uitat sa ma loghez...happy sau nu...rolling on the floor

| angel4love a răspuns:

Paiii dau mai multe si iti alegi tu dupa:1)~~lovelygirl~~ (sau boy, daca esti laughing )
2)*~*spontaneous_love*~*
3)^~^TrUe-LoVe^*^

Cam astea mi-au venit in cap. Tu mai poti sa le combini sau vezi tu... Hai ca nu e greu.