| MoonECLISPE a întrebat:

Cati dusmani aveti? big grin

Răspuns Câştigător
| Fluffy a răspuns:

Nu stiu, dar trebuie sa ne bucuram ca avem dusmanihappyAtunci o sa stii la sigur ca cineva se gandeste la tine happy

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Unul si bun.Il tin in supraveghere permanenta, cum deschid ochii cum e langa mine, cum ii inchid imi apare in vis, cum il vad fuge de mine. Dar cand am sa il prind am sa ii prajesc creierul alawaiting

| marrr a răspuns:

Dusmani am nenumarati. Unii din invidie, altii din prostie, din nemultumiri sau mici conflicte. Nu stau sa-mi numar dusmanii:p.

| paramore a răspuns:

Nu-s nici vedeta, nici o super gagica, nici nimic da nu am nici o prietena ca toate ma barfesc si ma invidiaza. dc am cizme albe si ele negre, dc am fusta scurta de blugi si nu de ***, dc stiu sa merg pe tocuri si ele nu.mereu imi aud un ''nu-i coreeeeeeeeeeeect''rolling eyeswtf

| Ally_8613 a răspuns:

"fara numar. fara numar"rolling on the floorbig grin

| mary a răspuns:

Hehehe! Ce le-as face Doamne, ce le-as face la dusmanii mei
I-as baga asa de bine in cusca cu lei
Doua saptamani le-as da doar apa cu sare
Si cate-o bataie buna in loc de mancare
Sa vada si sa inteleaga pentru totdeauna
Daca ma starnesc pe mine au starnit furtuna

Toti sunt cu ochii pe mine ca pe butelie
Sa nu fac nicio miscare sau vreo smecherie
Cu binoclu stau dusmanii si ma urmaresc
Le e ciuda ca fac bani si ma imbogatesc
Eu le-am spus ca nu e bine sa ma creada fraier
Ca le pun cate-o grenada si-i arunc in aer

| mary a răspuns:

Fara numar fara numar!

| Anileda a răspuns:

Nu stiu.
Dar am cativalaughing

| Азбука a răspuns:

Toti membrii tribului dusman, cu care ma invecinez laughing
- si sunt cam 100...

| Rukhsandra a răspuns:

Destui...
Da sti cum e... fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc singur

| Aicha_7433 a răspuns:

Phai cei care ma invidiaza...st muuuulti laughing
sper ca tu nu ai...st prea enervanti!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper să nu am.Persoanele care nu mă înghit sunt puţine... puţin mai multe blushing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh... fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc singur.