| infires a întrebat:

Cui ii place de Justin Beaver? Mie da...de unde laughing.

Răspuns Câştigător
| Biby a răspuns:

Îl adorr!love struck
*Se duce in iad*

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Prefer spitalul de urgenţa, decat pe ăla

| LoL a răspuns:

Bai fato da esti disperata rau... sa pui aceeasi intrebare de 2 ori...

| Lisa a răspuns:

Tu ai pus intrebarea ca sa vezi un record de injuraturi.

| Deyutza a răspuns:

îl ador, mai ales când aud cum se screme babyy, baaby, baaaaby, oooooooooooooooohhh

| DudaYeah a răspuns:

Il ador... happy kiss
dar spanzurat! laughing

am vorbit foarte serios straight face

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Mda...Si intrebarea mea ar fi...Cui ii place sa raspunda la intrebari stupide?

| Malphas a răspuns:

Aham. Oricat m-ar tenta sa-mi vad contul la "Utilizatori suspendati", ma abtin...

| infires explică:

Am pus intrebarea sa vad cat de tentati sunteti, in 30 de minute 15 raspunsuri laughing) Daca nu va place nu raspundeti, si da, am pus a 2 - oara intrebarea, o sa o pun si de 10 ori daca vreau tongue.

| AnemonaP a răspuns:

Bleahhhhh Gaystin!

| MetalRocker a răspuns:

Din cur

| DianaPaula14 a răspuns:

Sincer mie imi place ff mult! daca tie nu iti place tinteti parerea pentru tine
va stiu eu pa astia cu Guta si Salam
Si ai mai pu intrebarea de 1000 da ori neam saturat sa ne tot intrebii

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Cred ca e a 2 oara cand pui intrebarea...Nu mai ai idei?

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Sau e a 2 oara cand vad intrebarea straight face N'aveti idei?

| b342 a răspuns:

In afara de Gaystin Biberon nu cred ca mai este macar o intrebare legata de altceva.
Bai frate daca nu va place, nu-l tot pomeniti.straight face
Si sa vina toti fanii lui Biberon sa`mi dea stupid.straight face
Nu mai suport intrebarile legate de el.
* Inchide pagina.*

| OneMoreChance a răspuns:

Justina Lezbina is a pussy

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Imii placee! Sa aud ca l-a calcat trenuu'laughing