| ticaela a întrebat:

Bunabig grinCe inseamna intelectoalnic? Cine ma lamureste are fundabig grin

Răspuns Câştigător
| SalutTpu a răspuns:

Inseamna ca London e,, desteapta''.
PS: Ma refer la London din desenul cu zak si cody(am uitat cum se numeste).

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Nu există cuvântul "intelectuoalnic"! Poate intelectual.
INTELECTUÁL ~i m. Persoană care se ocupă cu munca intelectuală; om cu pregătire specială care lucrează în domeniul științei, artei, învățământului etc.

pa, pa.

| BogdanaV a răspuns:

Cvuvântul ăla nu există. Dacă te referi la "intelectual" atunci îţi spun că înseamnă "care se referă la minte, la intelect". Om care cunoaşte, gândeşte, înţelege fenomene şi situaţii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna destept, care stie multe

| Floreenofficial a răspuns:

Zack si Cody nu e desen!
Inseamna persoana desteapta, cultivata etc.

| SalutTpu a răspuns:

@Broken&Beautiful am uitat cum se numeste desenul ala in care sunt cei 2 gemeni Zack si Cody de pe disney