| Barajag a întrebat:

Buna dimineata la toata lumea, v-ati trezit cu fata la cearsaf sau cu spatele?laughing

Răspuns Câştigător
| Ruxy a răspuns:

M-am trezit cu fata la cearsaf rau de tot... X-(

29 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

M-am trezit pe la 7 ca au venit unii de la nunta si-au continuat in fata blocului cu muzica la maxim. Imi parea rau ca nu petrec alaturi de ei, da-l naibii de somn.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu m-am trezit cu capul sub perna laughingCe dimineata frumoasalove struck

| maryana5 a răspuns:

Eu m-am trezit pe jos straight face

| Silvia a răspuns:

Eu m`am trezit cu mucii`n pernalaughing
Sunt racitastraight face

| SweetCandy a răspuns:

Intr-o parterolling on the floorrolling on the floor

| JackieSue a răspuns:

Inca nu m-am trezit laughing

| albastrel a răspuns:

Pai cred ca mai ma bag un pic la somnic ca am uitat cum m-am trezit... dar cred ca pe burta...ca e apa micahee hee

| FearNoEvil a răspuns:

M-am trezit prea devreme (pe la 7)... si mai e si ultima zi de concediu. sad De maine la munca. crying

| idanna a răspuns:

Ssssssssssstttt...ca inca mai dorm!

| St!L a răspuns:

Eu nu m-am trezit incalaughing

| annda a răspuns:

M-am trezit cu fata la pisica deci asta nu stiu ce inseamna laughing

| marry a răspuns:

Mai bine dispusa ca niciodatablushing... dar ca sa raspund si la intrebarea ta...cu spatele la ceasaf laughing

| stefytm a răspuns:

Intr-o parte!:-p

| Cryssy a răspuns:

Intr-o parte. ce zi frumoasa. buna de iesit in parc:X

| ZapaciLaa a răspuns:

Cu fata in perna

| knnight a răspuns:

Pe stanga laughing

| Dan a răspuns:

Cu fata spre est.

| Ellena a răspuns:

M-am trezit cu fata... k mi-e somn si`s cam nervozata...straight face...

| marsy a răspuns:

Cu fata...

| adyth a răspuns:

Eu m-am trezit cu fata sub patura.se pune?

| DoomNEzeu a răspuns:

Eu m-am trezit cu fata sub pernahee hee

| StarDust a răspuns:

M-am trezit pe burta..deci cu fata :devil))) sper sa nu fiu irascibila toata ziua

| nexa a răspuns:

Another day has gone.stii vba aialaughing...
cred ca am dormit frt bine azinoapte. m`am trezit frt odihnita`:X

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Eu...Dorm in papuciyawni-)

| yinyang a răspuns:

Am dormit in cort azi-noapte, in frig, la padure... fara cearsaf! tongue

| SLeVeN a răspuns:

Neata... eu m-am trezit cu spatele la cearsaf big grin deci e de bine presupun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai batran cu o zitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am trezit pe spate dar sotia s-a trezit la vreo 20 cm distanta de cearseaf.Am vreo vina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La ce distracție a fost pe mine astă - noapte, știu că m-am trezit pe la ora 11.00, dar în ce poziție, stau și acum să mă gândesc!
Oare cum?
Pa, pa.