| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
este un desen pe disney channel Jake si Blake
ei sunt gemeni in realitate?

sau este una si aceeasi persoana?

FOOONDA

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Salut!
Este una si aceeasi persoana, si se numeste Benjamin Rojas.

O zi frumoasa!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este aceeasi persoana si se numeste Benjamin Rojas, are 25 de ani s-a nascut in argentina, la plata pe 16 aprilir 1985. A inceput sa joace de la 12 ani in seriale de succes si a fost in trupa erreway.
www.benjarspain.superforos.com
eu personal il iubesc si am vazut toate serialele in care a jucat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. E una si aceeasi persoana.Eu sunt indragostita de el si stiu totul despre Benjamin Rojas.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este acesi persoana. El se numeste Benjamin Rojas si are 25 de ani, serialul Jakand Blake are mare succeswinking! O zi cat mai placuta sau o noapte! kiss love struck La revedere! Pa pa crying broken heart!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei sut chiar gemeni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este una si aceeasi persoana