| OnutZZaa a întrebat:

Este un film care nu stiu cum se numeste dar stiu ca joaca o femeie foarte grasa care vrea sa-mi faca prieten i-a cursuri de saruturi... este comedie. Cinde imi spune filmul funda! puppy dog eyes33

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Va trebui sa dai mai multe detalii si sa scrii mai corect : "foarte grasa care vrea sa-mi faca prieten i-a cursuri de saruturi"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeşte: "O femeie foarte grasa care vrea sa-mi faca prieten i-a cursuri de saruturi."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai greşit categoria.