| Alin26XD a întrebat:

big grin! Cine stie cum se numeste acel film de comedie cu o femeie grasa de culoare, care se stia cu un baiat de cand erau mici si se jucau in nisip si grasa il apara mereu pe baiat, sunt mai multe scene la final parca stiu cand o alearga pe grasa cu o furca, pls cine stie cum se numeste sa imi spuna big grin

3 răspunsuri:
| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Http://www.topvideohd.com/2014/05/norbit-2007-filme-online.html Cred ca aici e filmul pe care vrei sa-l vezi;)

| OIntrebareIntrebatoare a răspuns:

Imi aduc aminte de film dar din pacate nu mai stiu cum se chema tipa aia grasa parca il obliga sa se casatoreasca cu el si el nu vrea si vine cred ca tatal baiatului sau tatal femeii grase si o fugareste etc si eu sunt curios cum se chema sper sa iti raspunda cineva care isi amineste

| Karla_Mary_2000 a răspuns:

Norbit se numeste filmul. Si mie imi ace foarte mult. e super