| ISaidHelloToMe a întrebat:

Buna!
Imi puteti spune cele mai amuzante sau dubioase intrebari de pe TPU?
Funda+ vot la alea care imi plac cel mai mult!winking

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

„cum pot pune o intrebare pe TPU?„

„am auzit ieri o melodie la radio,cine stie cum se numeste? dau funda :* "

„hey! ieri m-am dezbracat si am inceput sa ma frec cu fundu de ursuletu meu de plus,ca atunci cand faci sex, mai sunt virgina?"

„daca m-am sarutat cu un baiat, e posibil sa ramai insarcinata?„

un baiat:„daca ma doare burta sunt la ciclu? am 14 ani si un prieten bun a spus ca ar trebui sa imi vina."

„ce sunt fundele? dau fundita"

"Cum poti deveni multiorgasmica? ce inseamna asta mai exact,si cum imi dau seama daca sunt si eu? funda love struck

„Daca faci sex cu o jucarie poti sa ramai insarcintata? De ce(da/nu)?"

„Baieti,preferati sa faceti sex cu o fata cu vaginul stramt sau mai larg? si cum il poti mentine stramt? dar de largit,cum se largeste?"

„Eu i-am spus prietenei mele ca poti face copii doar daca faci sex, iar ea spus ca se mai poate si daca te saruti cu un baiat foarte mult, fara pauza.Este adevarat?"

„daca in timul ejacularii, imi strang testicolele si le apas in jos, ce se intampla?"

de astea imi amintesc.happy

| ZaKid a răspuns:

Buna!
Sunt multe nostime :))
Gen: Credeti ca Iisus a murit virgin?
Am fost violata verbal si mi-e frica sa ies din casa, ce sa fac?
Ce sunt funditzele? dau funda!
Am fost lovita in vagin, si mi-a curs sange. oare mai sunt virgina?
Buna TPU.E adv ca daca m-am sarutat cu un baiat mi se lasa in jos sanii?
Ca dovada ai si aici :))))

http://www.tpu.ro/......jos-sanii/

Bafta.

| pufoseniaRO a răspuns:

Ce sunt fundele...dau funda
sau
am fost la piscina m am lovit intre craci, mi a curs sange...m ai sunt virgina?
sper sa ti placa:*