| yuyubarbie19 a întrebat:

Buna `! Imi spuneti si mie niste cu bancuri bune sau chiar si un site, dar fara prostii. Sunt buna la bancuri da am ramas in 'pana de idei'. Funda daca imi plac bancurile `!

Răspuns Câştigător
| dubstep97 a răspuns:

Intr-un bar, intra disperat un politist:
- Dom'le, ajutati-ma ca mi-am incuiat cheile in masina si nu stiu ce sa fac!
- Pai, ai lasat un pic geamu' deschis?
- Da!
- Bine, uite, ia sirma asta, indoaie-o la virf, ca un cirlig, si prin geamul intredeschis incearca sa le-agati.
... - Multumesc, dom'le, m-ai salvat!
Dupa un timp, intra un alt tip in bar tinindu-se cu miinile de burta, de ris.
- Ce rizi, nene, ce-ai patit?
- E un politist afara care incearca sa-si scoata cheile din masina cu o sirma... ha, ha, haaaa...
- si ce-i asa amuzant, noi i-am spus cum sa faca.
- Da, da' mai e un politist inauntru care-l indruma!

7 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Eu am doar bancuri rele.

| CautNume a răspuns:

Www.google.ro
sau mai usor daca e chiar atat de greu
http://zoogle.ro/? cu=bancuri

| HepiBăluns a răspuns:

Www.google.com

search `bancuri`...e chiar asa de greu?:|

| NoNameJunior a răspuns:

Sunt bancuri copiate de pe un site:
1-
-ti-am spus de o mie de ori,striga regizorul la actrita cara parea cam plictisita,interpretezi rolul unei femei parasite, pricepi? ia gandeste-te, te-a parasit brusc iubitul.ce faci?
-imi gasesc altu.
2-semnele de la tastatura s-au gandit sa dea o petrecere, dar nu vroiau sa il invite pe punct. punctul isi ia inima in dinti si pleaca la petrecere.la poarta, bodygarzi escape si delete:
-cine esti tu?
-eu sunt steluta, dar m-am dat cu gel...
3-
-dragule cum te-ai asezat la masa, ti-ai bagat capul in ziar.la mine nu te gandesti?
-ba da, draga.ia si tu un ziar.
sper ca ti-au placut!

| dubstep97 a răspuns:

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atat timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
... Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

... si acum, citeste de jos in sus...

| mary_1175 a răspuns:

Gigel spune ca tatal lui e inginer si Ionel ca al lui e avocat.
- Bula, tatal tau ce e?
- Medic stomatolog agricol!
- Adica, ce face?
Bula:

- Pune dinti la grebla!