| anonim_4396 a întrebat:

Bună... în clasă la mine mai toţi ne înjurăm, dar este o "ateistă" care tot îmi zice "măta-i curvă cu penis" sau chestii de astea. Ştiţi voi replici ceva mai usturătoare?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

"ma`ta`i asa grasa ca se vede de pe luna" doar asta imi veni in cap...

| Musique a răspuns:

Mama?
oare tatato` cum ii?
apropo,l-am vazut aseara cand veneam acasa pe drum,cred ca avea o sticla de monopol un mana,parea chiar si drogat, stii ce facea? statea pe margine, si astepta sa coboare o ****** dintr-o masina sport ca sa se ****.

*nu da spam*

| Criiiiiiiis a răspuns:

" Taica`tu ii curv@r cu pi2d@"!

| Pralină a răspuns:

Mă-ta îi aşa de grasăă în cât gravitaţia a zis''La naiba!''

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Scroafă epileptică

| Insomnii a răspuns:

In ce limba doresti sa-ti spun?

| Pumpkin a răspuns:

Cand îți cumperi față să îmi dai curu` înapoi.

| andrei62 a răspuns:

Ceai aia ''ateristă''?

| andrei62 a răspuns:

Cei aia ''ateristă''?

| andrei62 a răspuns:

Cei aia ''ateristă''?

| Ferenin a răspuns:

" Esti asa buna la suflet, nu cred ca vrei sa ne faci rau injurandu-ne, ci doar asa esti tu. Sa va dea Bunul Dumnezeu sanatate tie si alor tai. Daca tu nu Il iubesti, nu uita ca el te iubeste " Asta e cea mai usturatoare pentru un ateu (daca ea chiar este).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă gândeam să îi cumpăr o biblie sau o icoană