| Corina_7356 a întrebat:

Buna mi-am facut pe barn bady...adica...ifine ce trebuie sa fac explicati regulile jocului si tot ce ar trebui sa stiu! FUNDA

2 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Trebuie sa plantezi legume/fructe/flori sa faci bani. De asemenea ai nevoie de experienta ca sa treci nivelul. O obti cand culegi recolta, iti iei animale sau faci panglici/trofeu.

| miruna_3015 a răspuns:

De ce te joci barn buddy daca nu stii cum se joaca nici macar nu stii cum se scrie si te crezi destept/a