| XxXBlackVampireXxX a întrebat:

Bună

Partea a 2 a :http://i.imgur.com/ktKYA.jpg

Pentru cei care n-au vazut prima parte: http://i.imgur.com/qZ5Bw.jpg.

19 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Ăăăm... ar fi trebuit să iei lecţii de română înainte să faci ăsta...

| αηηα a răspuns:

Fain

| Polaris a răspuns:

>giognim

| XxXBlackVampireXxX explică:

P.S : stiu ca e super naspa...am pus doar pentru insistentele lui GrimReaper...

| XxXBlackVampireXxX explică:

@epurilă
hmmmm... sper ca nu...
@Deny1333
Ms pentru sfat.
@SalamdePorcpentruTriviaAmuzante
Fani...nu pot sa cred...big grin

Răspuns utilizator avertizat
| AnneBre a răspuns:

Wow! esti foarte prieceput/abig grin. Ar trebui sa continui cu facut comicuri!

| CautNume a răspuns:

Care ca e mistorolling on the floor

| CautNume a răspuns:

Dar nu am fost singura care abia astepta continuarea

| CautNume a răspuns:

Ce masina misto am luat fara sa intrebamlaughing

| AnaBlackVampire a răspuns:

Genial!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mersi ca mai adaugat in comic.eu salvatoarea situatie. sper ca v-a placut salamul. pofta buna.

foarte tare comicul, continua, ai fani!happy

| TheScamy a răspuns:

Super,super,super,super,super,supre..."peste 5 ore"...Super,super,super,super,super,super"peste 5 ore"super,super,super, super, super:peste inca 10 ore"super,super, super, super"peste inca 14 ore"super,super,super, super"dimineata urmatoare, dupa ce bea un pahar cu apa"~~~~~~~~~~~~~SUNT FANUL TAU NR1~~~~~~~~~~

| FuNNkY24 a răspuns:

E suber dar nu am ras sad

| Anduuu a răspuns:

laughing Vreau si eu o portie da nu ajungcrying rolling on the floor prea fain comicu', sa mai facilaughing

| MissAvocado a răspuns:

Epic laughinglaughinglaughing salam...mi-a placut cum l-ai desenat prima oara pe tipul misterios laughinglaughing bv

| FetitzaCuFunditza a răspuns:

laughing ce tare.

| 5catei a răspuns:

Ador si partea 1 si partea 2

| TheWomanInBlack a răspuns:

Super tarelaughingPericol faza cu am capu` prea michappyBravo:*