| CookieșiParty a întrebat:

Pe TPU incepe primul razboi mondial! Despre razboi:razboiul a inceput de la nebunele alea de fani JB. Din fericire, ultimele noastre resurse mai sunt vi. Ultimele noastre resurse sunttongueișcotu, NOBODY, EVERYBODY, Cretaker, Sconcs si alti anti-fani de JB.

Documente mai vechi:

Avem bombe nucleare(partial), dinamita(optional), bombe cu gaz(sunt scoase din stoc), si alte chestii precum masti de patruns in gaz(in stoc). Daca nu se termina odata acest razboi, siteul o sa se numeasca TIIPJB(toti il iubesc pe JB).

TInta de dus "fanii" JB:ww.Clopotel.ro

Cine se ofera in razboi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si da, ma alatur si eu... orice numai sa scapam de alea ca nu le mai suport...dar cum dr4cu crezi tu ca le-am putea face sa plece de-aici pe clopotel.ro?~!

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*ridica un picior sus*

| Bya132 a răspuns:

Ai apărut tu repede pe TPU ca să faci acum haz de necaz cu chestia asta.
Tu chiar nu ai observat că fanele ne lasă în pace? Fiecare cu treaba lui, ce naiba?
@LastChance are dreptate. Primul război mondial a început în 1914. S-a terminat de mult!
@CealaltăFranzelă, la fel: Poți fi mai penibilă de atât?

Dacă ai venit să reîncepi certurile, întoarce-te de unde ai venit, sau...
Logout...

| MasterOfDisaster a răspuns:

Lasa-i ma in pace! am trecut peste...

nu ne-au mai bombardat cu intrebari stupide,la dam si noi pace.
asa se vor intoarce pe t/a,daca incepe un „razboi"(inutil) cu ele.
putem sa ne dam peste cap, sa umblam in maini pe aici, si tot nu vor pleca daca nu vor...
PACE!

| LastChance a răspuns:

Primul război mondial a inceput in 1914. Lasă-ne!

| NobodyHeree a răspuns:

Eu le arat o poza cu el pupandu-se cu Selena, si o sa castig raboiul garantat!

| MyChemicalRomance a răspuns:

Poate al treilea, ca primul s-a dus laughing

| Biby a răspuns:

Buna.
Eu! M-am saturat de ele!

Răspuns utilizator avertizat
| adyzone a răspuns:

Sincer primul razboi mondial s-a terminat de mult si a inceput si mai de mult, la fel si al doilea, asa ca poate incepe al treilea, oricum iti dau un link sa vezi ce parere am despre razboiul astra al vostru, ca sincer voi astia contra lui JB sunteti mai exasperanti ca fani lui, lasatii voi frate nu-i mai bagati in seama ca asa se vor potoli si ei.
http://www.tpu.ro/......e-cu-tine/
p.s. citeste raspunsul meu la intrebarea din link-ul e mai sus ala cu funda!

| dodo13_3589 a răspuns:

Dodo se alatura voua si lupt pana la ultima pl de pe site care il uraste pe acest pamflet numit JB sau cum plt il cheama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.clopotel.ro de fapt.

| CârnăciorIubeșteImprimantă a răspuns:

Sunt cu voi! Hai pe ei! Pe ei! Pe ei pe mama lor! laughing