| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a întrebat:

stiti filmulete amuzante pe youtube? Cum ar fi Robotzi, Fred, Simon's cat, Annoying Orange, etc. si sa fie in mai multe episoade? Raspunsurile cele mai utile si amuzante-funda+vot!

3 răspunsuri:
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

ShaneDawsonTV. deci pur si simplu il iubesc pe tipul acela. si cand mai ajungi sa afli prin ce a trecut cand era mic(era obez, tatal lui umbla cu droguri, il batea, si tot felul de chestii), iar pe YT a fost inteles. e mai nebunelea. o sa iti placa.

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Happy Tree Friends, Pencilmation