| adytzzkiss a întrebat:

sunt putin cam geloasa...de ce in cele mai multe cazuri gasim jocuri pentru calculator cu impuscaturi, masini mai pe scurt pentru baieti. Spuneti'mi si mie niste jocuri pentru fete...plss dau funditabatting eyelasheshee hee big grin

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu stiu destule fete carora le plac astfel de jocuri. Cauta pe internet jocuri pc si o sa vezi o descriere pentru fiecare. Astfel iti dai seama ce ti-ar place. Daca ai observat, la multe jocuri sunt facute profiluri in functie de sex deci industria jocurilor totusi ia in considerare si aceasta categorie etnografica.

| qwerty a răspuns:

Incearca The Sims.

| Daviiiiiid a răspuns:

Dar numai daca dai... www.girlgamesclub.com www.missbimbo.com www.y8.com si la y8 cauti la lista si ai tot felul de jocuri! Da-mi fundita dupa ce primesti raspunsul plss