| georgyana98georgy a întrebat:

Am o intrebare pentru voi! Am vazut la televizor o reclama cu o revista despre pictura la care iti dadeau cateva chestii pentru pictura ( parca o paleta de pictura sau niste pensule)

Imi puteti spune cum se numea revista? Multumesc anticipat!

FunDa!

Răspuns Câştigător
| Alycaaaa a răspuns:

Curs de pictura; pret 5, 99 (primul nr.); pret 11.99(celelalte numere)funtitsa?

2 răspunsuri:
| Bubiko a răspuns:

Se numeste Curs de pictura si costa 5, 99 lei(cred).

| ramonika53 a răspuns:

Se numeste "Curs de pictura".in primul nr. primesti patru culori si o pensula, care costa 5.99 lei. in nr. celelalte primesti mai multe lucruri, dar costa 11.99 lei