| XKidutzaa a întrebat:

Am si eu nevoie de un plugusor despre profesori...mai exact despre defectele profesorilor...pliss urgent cel mai bun plugusor primeste funda+votkisskiss

5 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Aho Aho
Profesori magari
Stati putin din predat.
Luati-ne mai incet.
Ca tare ati-mai-obosit cred.
Vacanta cand va sosi,
Scoala o vom parasi!

Răspuns utilizator avertizat
| XKidutzaa explică:

E nu ti-am zis sa comentezi ti-am zis sa scrii un plugusor despre profesori pentru ca imi trebuia la scoala...mai bine taceai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si despre marile voastre calitati.ale elevilor.marea inteligenta, mintea sclipitoare, marile voastre inventii, si despre faptul ca nici macar nu aveti nevoie de profesori, ei au nevoie de voi.stim.cunoastem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite primul poet ce capodopera de plugusor a putut scoate.cat o fi avand la limba romana?