| Ana_1308 a întrebat:

am si eu un banc pentru voi:Ion si Maria in luna de miere, se gandesc ei sa faca "ceva", si pentru ca Ion nu mai facuse asta niciodata nu prea stia termenii: -Ioane, cred ca vine orgasmu! -Ce? Cat sunt eu aici nu vine nimeni! crezand ca orgasmu e o persoana

5 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

O cuconita cheama pentru curatenia de primavara o fata de la tara. Dau cu aspiratorul, bat covoarele, sterg praful, ajung in dormitor. Sub pat fata gaseste un prezervativ. Il ia cu doua degete si’l priveste ingrozita.
Cucoana o vede, se inroseste si ii zice:
− Ce este Marie, pe la voi la tara nu se face sex?
− Ba da cucoana, dar nu pana le cade pielea!

Intr-o seara politia il prinde pe unul dezbracat.
− Ce cauti dezbracat pe strada?
La care omul raspunde:
− Sunt parasutist!
− Si unde iti este parasuta?
− E sus la etajul 2, o bate soţul eihee hee

| pitikaaa a răspuns:

laughingsuper bancullaughing

| User a răspuns:

Mda. tare8-)

| georgesur a răspuns:

Ion si Maria pe banca in parc.Afara frig tare.
ION:Marie ma lasi sa-mi incalzesc palmele la tine intre picioare?
MARIA:Te las Ioane!
. dupa un timp.
MARIA: Ioane la urechi nu ti-este frig?

| georgesur a răspuns:

Savantii au descoperit alimentul care diminueaza cu 90% dorinta sexuala a femeii!
-Se numeste : tort de nunta rolling on the floor