| BoOoMbOnik a întrebat:

Am un lg cookie lite. As vrea sa pun parola la mesaje. Am cautat peste tot dar nu am gasit nimic. Daca are cineva si stie va rog ajutati-ma si pe mine! Nu vreau rasp aiurea, va rog mult sa imi spuneti concret! Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bee123 a răspuns:

Pei nu la toate telefoanele merge sa pui parola

7 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Eu stiu ca nu vrei raspunsuri aiurea dar draga sa fim seriosi...tot o sa le primesti
sincer cred ca pe nimeni nu intereseaza telefonul tau

| Mitsa a răspuns:

Intri la Setări, Securitate, Blocare confidenţiale apoi selectezi unde vrei să îţi pui tu parolă. Apoi pui o parolă.

| Gumã a răspuns:

Ce *** cauta intrebarea asta la t/a
?

iti dai seama ce raspunsuri serioase o sa primesti?!

| MiHaI a răspuns:

Nu stiu

| Malphas a răspuns:

laughing Ea nu vrea raspunsuri aiurea, dar si-a gasit sa puna intrebarea tocmai la Trivia/Amuzante.

| SmoKKe19 a răspuns:

Pai din moment ce e LG e de c@c@t smug deci poti sa-l arunci laughing)

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Ce raspunsuri prostesti! Cauta si u la setari!