| Sergiudafunda a întrebat:

Salut oameni buni, ajutati-ma si pe mine cu o problema. Deci nu stiu cum e cu permisele astea de pescuit, ma gandesc ca pe tot siteul asta o fi cineva sa ma descurce si pe mine, am tot cautat pe net dar nu am gasit ceva concret. Dau funda va rog, m-au capiat de tot, vreau doar sa pescuiesc legal fara probleme in tara asta mizerabila.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Contractezi primăria. Ei îi aparțin și râurile și lacurile, și bănuiesc că aceasta îți va da permis pentru așa ceva.