| uǝʞɔıp a întrebat:

Buna TPU.Asta e primul meu comic: http://i.imgur.com/FBe4Y.png
plz! nu fiti prea duri

Răspuns Câştigător
| sabilopod a răspuns:

Io plomit sa nu fac din-astea. happy

22 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

"bună... astăzi am f...t o vacă şi a făcut moooo!"
Oh, the mental image...

| Bogdanux a răspuns:

Nu sunt dur ca nu am mancat azi.

Apropo, comicul spune multe adevaruri.

| LoL a răspuns:

CrowUp...ce face omu' face si maimuta...hai ma a fost pusa chestia aia de nspe ori devine inervanta

P.S. good comic!

| Puţifer a răspuns:

Uaaau e superbb. e miştoo. e suuper mişto. mă bagi şi pe mine?
e chiar superb. fundicoaie?
* obsedat de fundă mode off *
şi... mai trăieşti, dickăne?

| ViezurE a răspuns:

*Duru mod on*Iesi dracu afara ca ma disperi. Dick ala e Dican.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

DICKen... Din pacate asa e. 1 din 3 intrebari are un imgur. Dar iepurasii sunt draguti :X
@anybody... e DICKen! Nu e primul lui comic!

| SaintJimmy a răspuns:

Tare! bravo, continua tot asa!dar mai putin cu partea aia cu ''Sunt jb si ma arunc...'' ideea este copiata de la un alt comic.in fine, nu am inteles prea multe din comicul asta...laughingrolling on the floor

| SaintJimmy a răspuns:

Tare rolling on the floor bv tie

| VacutzaRoscata a răspuns:

Mufla,sper ca nu eu sunt aia :o :o

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ai dreptate! happy

P.S: cum sa fie primul tau comic?!

Răspuns utilizator avertizat
| Yep a răspuns:

Copchil fara viitor nu mai posta comicuri de *** la trivia, du-te si omoara-te prost ce esti.

spercastiicaglumesc.jpg

| LolNope a răspuns:

Oau,e super naspa.
Altii la primul comic desenau mult mai fain.
*sarcasm mode off*
Desi ma pregateam sa te injur ca postai un comic la T/A, am vazut ca esti DICKen si mi-am amintit ca tu si Cretaker aveti permisiunea tuturor.
PS.:Ai dreptate.

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Si continuarea moralei unde-i?

| calutuuuu a răspuns:

Tare! bravo, continua tot asa! dar mai putin cu partea aia cu ''Sunt jb si ma arunc...'' ideea este copiata de la un alt comic.in fine, nu am inteles prea multe din comicul asta...laughingrolling on the floor

| CrowUp a răspuns:

Mda,ai dreptate.

http://i.imgur.com/A06gy.jpg

| CrowUp a răspuns:

@iepurile etc...

Nu ma refeream sa dau la el ca nu el e devina.Sunt copii de 10-9 anii care chinuie stieu de a moca.

Deci ati inteles gresit...

happy

| AnemonaP a răspuns:

Tare rolling on the floor esti f bun

| AnemonaP a răspuns:

Tare rolling on the floor bv tie

| nopenopenopenoope a răspuns:

Mda ultima parte mi-a placutlaughing

| ZoZoHeart a răspuns:

Funny tongue