| Eille2EtcnupD a întrebat:

cati dintre voi ati facut scoala generala la liceul teoretic Ioan Petrus(Otopeni)? sau cati inca mai faceti?

Răspuns Câştigător
| FuNNkY24 a răspuns:

Eu sunt a 6-a D

A pe tine nu te enerveaza Tricu'? sau grasa de la geografie?

| Eille2EtcnupD explică (pentru FuNNkY24):

Eu sunt 6 A. nu fac cuTricu (nici nu as vrea- fac cu diriga Petcu Cornelia care e chiar de treaba) si nu am nimic cu profa de geogra, sincer. chiar imi place de cum predabig grin

12 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Bunica a facut, jet de la t/a cu intrebarile astea

| Eille2EtcnupD explică (pentru ɔɐıɔ):

Asa ca vrei tu? e na. daca te deranjeaza asa de mult de ce mi-ai mai raspuns la intrebare. mai bine taceai din gura. nu ai facut nimic impotriva mea decat ti-ai cons scrisu ca pe mine nu m-ai enervat si nici nu o sa scot intrebareatongue

| FuNNkY24 a răspuns:

Macar tie nu ti-a dat 1 la test laughing

| Eille2EtcnupD explică (pentru FuNNkY24):

Aaaalaughing acum intelegbig grin pai nu mi-a dat...da ce ai facut, ai copiat? ca ea pune mai multe puncte din oficiu

| Mellie00 a răspuns:

Euu! Sunt a6-a A si coleguta ta de banca laughingwinking

| Eille2EtcnupD explică (pentru Mellie00):

Seriooosss? nu stiam sa stii:s

| Mellie00 a răspuns (pentru Eille2EtcnupD):

Hai Mai.nu mă innebuni! laughing

| Eille2EtcnupD explică (pentru Mellie00):

Heiiii asta e vorba mea... mi-ai furat-o... vreau drepturi de autor xD

| Mellie00 a răspuns (pentru Eille2EtcnupD):

De fapt e a Briannei rolling on the floor si oricum n-am luat-o de la Brianna sau de la tine, dar nu stiu. uneori așa îmi vine sa zic "nu mă innebuni" big grin

| Eille2EtcnupD explică (pentru Mellie00):

Ba e a mea! pa bunelaughing.nu ma crezi... ma rog ea nu o mai foloseste asa ca e a mea acum

| Mellie00 a răspuns (pentru Eille2EtcnupD):

Esti o hoata de replici! Rusinica, rusinica! rolling on the floor