| regina a întrebat:

Cele mai tari cazaturi intanlite pe strada?laughingEu am vazut astazi o femeie care a cazut de pe prima treapta a unei scari pana jos si mai tragea si un bidon de apa dupa earolling on the floorMacar daca ii dadea drumullaughingPentru cea mai amuzanta vazatura

Răspuns Câştigător
| Fragile a răspuns:

Pai am cateva...:
Eram odata in scara cu o fata.Si cobora o femeie grasana scarile cu un tupeu asa si deodata se-mpiedica si cadelaughinga luat-o prin surprinderelaughing
Odata eram afara cu prietenii si jucam carti pe patura...si deodata o fata a alunecat(eram la etajul 1) si ceilalti sau dat dar ea a ramas si a inceput ea sa cada pe jos pe toate scarile de la etajul 1 pana la parter cu tot cu patura si sa vezi ce o durea fundulaughing
Era o fata imbracata cu o fusta scurta scurta si nu avea chiloti laughing si mergea ea si deodata in spatele ei a inceput un baiat sa fuga si in timp ce mergea a cazut rolling on the floor si frate ce fel i s-a vazut fundu laughing
Era odata profa de franceza si mergea printre banci si s-a impiedicat de un ghiozdan si mai avea putin si acdea...noroc ca sa tinut de banca laughing
A iesit odata o fata din scara si era ea aranjata si machiata, rujata, dar cand sa mearga ea asa, cu stil, s-a impiedicat si a cazut pe scari...nu a czut prea tare ca sa tinut. da' a fost foarte penibillaughing
Sper ca te-au amuzat. Fundita?

6 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

Cobora odata din bloc o doamna dichisita cu rochie cred ca mergea la o nunta si pe acolo earu numa oa, eni imbracati elegant eu printre ei ma plimbat cu catelui meu.Lam scapat din lesa si tipa aia bine aranjata s-a speriat de caine ca ii sambernard si ii mare si ploschhhh! Intro balta intr-o clipa sa facut praf si dupa aia repede fac eu:
-Hai Fred sa mergem de aici ca asta da vina pe noi dupa aia!rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor a fost tare rau.

| andreeaemmma a răspuns:

Pai

Eram la o nunta si se aduceau inelele. La cel care a adus biletele i-au cazut pantalonii... avea niste boxeri diaia de pe vremea lui strabunicamio. Toti au inceput sa rada... iar mireasa spunea un cuvant si iarasi radea.

laughing rolling on the floor

Odata la scl cand urcam scarile o colega de-a mea era cu capu pe pereti si tot vorbea si se radea...era in fusta scurta si a cazut... i s-a vazut jumatate fundul

Sau cand am fost odata la strand o femeie grasa se chinuia sa urce scarile de la bazin si-a facut un avant si cand a iesit i s-a vazut fundul totlaughing

Sper ca ti-au placut
PA pa!

| Astaeparereamea a răspuns:

O cazatura? s-a intimplat la cutremurul din 1996 cind a inceput blocu s-o ia razna am fugit pe scari si cind am ajuns la pater am vazut pe o vecina cazind in fata mea, saraca era doar in cearceaf rolling on the floor, cum s-a imprastiat ea pe jos mi-a tras o poza de mai mare frumusetea laughing mamaaaaa si ce mai obiectiv avea laughing:-p

| TraficDeMentosane a răspuns:

Am fost duminica asta la biserica cu dn. diriginta si cu o parte din clasahee hee si o femeie [tanara si cu parul ff lung, mai jos de fund ] a alunecat si mai era un pic pana la podea si a prins'o un barbat, dar pana la rma era o cazatura numai ca nu singura ca amandoi laughinglaughing) rolling on the floor era mortal numai ca nu am ras asa de tare pentru ca eram in biserica straight facece pacat big grin.

| cclexa a răspuns:

Pai mergeam pe strada si la un moment dat unu a dat o petarda langa una si s-a speriat si s-a lovit cu capul de o masinalaughingiti imaginezi ca ala era in masina, de nu a fugarit-olaughing sau intr-o excursie erau unii in pisioare(un sir) si domnu de la volan vede un cain si pune o frana(aia au cazut unul peste altul si a daramat-o si pe domamnalaughing

| Dominicc a răspuns:

Nu imi mai amintesc...

De fapt am una in cap. Nue faza tare pentru toti da pe mine ma amuzat.

Mergeam in drum spre casa intr-o seara pe la 8 cam asa. Era intuneric. Si trec pe langa o statie de autobuz unde ce sa vad?! o babuta era ridicata pe o banca si se uita la un poster cu nu stiu ce reclama la un party de striptis la un club. Isi tot misca ochelarii mai mai sa dea zoom. Statea in picioare pe banca. Ma bufnit rasu.