| xoxxxoooxo a întrebat:

Buna TPU >big grin
Ce farse imi recomandati pentru colegi, prieteni, >familie?:
Funda >claaaar!:

Răspuns Câştigător
| LyaLiana a răspuns:

Http://ozi.ro/farse-de-1-aprilie/

http://www.teoblog.net/idei-de-farse-pentru-1-aprilie/

mai poti face propriile tale idei de farse sau poti cauta pe google

funda? :o3

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu nu se aproprie. mai sunt 2 saptamani wtf? traiesti in alta dimensiune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lipeste cu super glue o moneda pe strada,pe holul scolii sau in general intr-un loc pe unde trec multi oameni. Apoi stai pe undeva pe aproape si priveste cum isi rup unghiile incercand sa ridice monedahee hee

Gluma asta se face cel mai bine cu prietenii. Trebuie sa aveti la indemana recipiente cu apa. Cand victima adoarme aprindeti o hartie si strigati FOOOC! Victima o sa se trezeaca brusc si o sa vada foc exact in fata. Apoi imediat stingeti focul cu cat mai multa apa, astfel incat victima sa ramana leoarca.

Scoate bateriile de la telecomanda tv-ului.

O alta farsa:Iti trebuie o punga de chipsuri, o lingura de boia iute aruncata in punga si amestecata bine si o lingura de piper negru macinat.Lasa punga unui grup de colegi cu textul:''ma duc la toaleta, tineti si mie asta, puteti sa va serviti.''O sa ii vezi cum fachee hee

O farsa destul de buna este sa bagi varfuri de chibrit in tigari. Cel care le va incerca va avea parte de o surpriza nu tocmai placuta!
Succes la pacaleli!