| Tourniquet a întrebat:

big hug
Cum maine este ziua mea as vrea sa va cinstesc de azi, deoarece nu cred ca maine voi intra pe site.
Va voi cinstii cu o feliuta tort de care vreti, suc, apa. Totul la discretie.batting eyelashes Pe ursulika o voi servi cu un tort mareee.hee hee De zmeura sau ciocolata? :o Tu alegi! tongue
Haideti sa sarbatorim cu totii :X Facem o petrecere aici virtuala, ne "batem"cu baloane, dam fundite si multe alte chestii. Vom juca si un joculet daca vreti.batting eyelashes Facem ce vreti.
Si ca sa fie o intrebare :
1. Unde mi-asi mai putea serba ziua? Inafara de restaurante[e scump].
2. Happy birthday to me.hee hee!
Astept raspunsuri. Dau fundita, felii de tort, suc si tot ce vreti. "Balonase"blushing

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La mulţi ani cu sănătate.
Mergi cu prietenii la o cofetărie.
Pa, pa.

| anad a răspuns:

"La multi ani!" Krissy, distractie placuta de ziua ta si multumim de invitatie si tratatie! Poti sa-ti serbezi acasa ziua cu doar cativa prieteni despre care stii ca nu sunt pretentiosi si chiar se bucura pentru tine!

| Elena1234456 a răspuns:

La multi anihee hee! Imi caut masca sa o sperii pe ursilika, brb :*.

| Tourniquet explică:

@♀ paramore❤➹❥nu cred ca-ti va lasa ursulika ceva rolling on the floor. iti recomand sa-mi cer mie o feliutahee hee.
Si cred ca maine voi intra pe site. big grin

| BruneTTe a răspuns:

La multi ani! smug
ai putea sa iti serbezi ziua la strand. de ce nu?love struck chiar ma gandeam intr-o zi ce aiurea ca is nascuta toamna si ca nu`mi pot tine la strand ziua straight face
tu poti profitasmug

tortuletz nu`mi trebuie ca abia m`am trezit si nu as putea sa pap laughing vreau un pahar de Nestea daca ai smug

| Reew a răspuns:

Esti cumva zodia fecioara?(eu nu prea le am cu zodiile adica nu stiu decat ca daca esti nascut prin ultimele zile ale lui August si primele zile ale lui Septembrie esti zodia fecioara, presupun ca va dati seama ca stiu asta ca-s fecioara nu de alta laughing )
In primul rand La "infiniti" ani fericiti :-P, sa ai parte de multa sanatate, sa fi iubita si sa ai mult noroc! Inspiratie sa ai, da temeri ba! Fericire multa, suparare na! Zambetul tot timpul si-un pupic cu timpul!
1. Ziua ti-o poti petrece acasa cu cei mai buni prieteni si familia, cumperi un tort suc sau sampanie si totu-i gata si dupa strangi cu lopata(ma refer dupa petrecere laughing )
2.Happy birthday to you JUST FOR YOU!

| CreepyCrow a răspuns:

La multi anilove struck
1.pe site
2.la multi anibig grin

| paramore a răspuns:

Happy birthday toooo youuuuuuuuuuuuuuuu, happy birthday to youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, happy birthday dear Krissy, happy birthday tooo youuuwhistling>:dsi un pahar de coca colaoh go on
ti-o poti sarbatori in oras sau acasa, daca nu ia autocarul si hai la mine in Italia, mergem la mare asa imi dai si tortlaughing

| paramore a răspuns:

At daca esti u draguta imi dai si mie niste tort daca iti ramanehee heete pooop si la multi anikiss

| Alexandru a răspuns:

In primul rand La Multi Ani, sanatate, fericire si o viata plina de bucurii si numai lucruri bune.
Unde sa iti serbezi ziua de nastere? Pai...chiar aici pe site, asta cred ca voi face si eu luni, tinand cont ca voi fi singur acasa, deja ai dat toate detaliile si suna minunat ( 1)
Da, inca odata La Multi Ani! ( 2 )

luciana
| luciana a răspuns:

La multi ani cu impliniri si sanatate si Dumnezeu sa te aibe in paza sa! Sa iti fie inima plina de bucurii si de multa dragoste, caci fara Ea, nu am fi nimic pe acest pamant trecator...Inca o data cu urari de iubire si cu emotia implinirii acestei varste, sa fii fericita si iubita, iar necazurile sa te ocoleasca mereu! Cu consideratie, Lucien.

luciana
| luciana a răspuns:

La multi ani cu impliniri si sanatate si Dumnezeu sa te aibe in paza sa! Sa iti fie inima plina de bucurii si de multa dragoste, caci fara Ea, nu am fi nimic pe acest pamant trecator...Inca o data cu urari de iubire si cu emotia implinirii acestei varste, sa fii fericita si iubita, iar necazurile sa te ocoleasca mereu! Acasa cel mai bine, iti poti serba in voie aceasta minunata zi. Cu urari de mult noroc si fericire, Lucien.

| Anileda a răspuns:

La multi, sanatate si tot ce iti dorestihappy
Poti sa ii duci la Mc Donalds, Kfc sau la o pizza.
Cum vrei.
La multi.
O zi buna

| Deea_7266 a răspuns:

1>La multi ani sanatate fericire si tot ce vrei sa ti se implineasca!
2>Miai furat ziua de nastere maine e si ziua meatongue.

Eu as vrea un tort de ciocolata. Exact ce am si la ziua mea!laughing

Tio poti tine unde vrei tu pe site de exemplu

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Buna mersi de salut

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Mama mi-a facut'o la Aqua, adica, era piscina, era tuneluri care intrati direct in apa [foarte fain]Apropo, La multi ani. Dar eu zic mai bine sa ti'o faci acasa, cumperi o piscina, pui apa in ea iti iei prietenii si va balaciti in ea.:]]
E mai bine asa, sau mergeti in oras mancati o prajitura si gata. E mai fain asa.
Happy birthday.

| lovenotsex a răspuns:

La multi ani, scuze intarzierea:d.Eu vreau doar tort daca mai este :p, nu funde sau alceva.La multi ani si prb inca te distrezi, continua...Multe bucurii si sanatate.

| madycumada a răspuns:

Bunaaahappy In primul rand La multi ani!kiss Sa fi fericita, iubita i sa ai parte de tot ce iti doresti!kiss big hug Unde ai putea sa iti serbezi ziua?thinking Pai ori acasa, ori mergi in oras cu cativa prieteni foarte buni sau cum a zis si "nimic" la strand.Pa'pa! La multi ani si distractie placuta!

| BlueBaby a răspuns:

La multi ani Krissy:*
Da, este fecioara pentru azi e si ziua tatalui meu\dancing

Ma multumesc cu putin tort din a lui ursulika... daca imi lasaphbbbbt si un pahar de nesteasmug... ia zi Nimic. lamaie sau piersici?laughing