| adda004 a întrebat:

Imi poate spune cineva o poveste nu foarte lunga dar amuzanta? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| PotcaPădurii a răspuns:

Si bine ati venit la ora de adormit copii. Pai sa vedem. Era odata un paianjen psihopat. Si acel paianjen era chior. Intr-o zi si-a spart ochelarii. Si s-a taiat in ei. Si a curs sange. Si a inceput sa deseneze cu el pe pereti. Si i-a dat ma-sa cu o tigaie in cap. Si paianjenul si-a pierdut cunostinta. Si avand in vedere ca si-a pierdut cunostinta, nu mai poate sa-ti raspunda la intrebare. The End.

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Era ceva nu foarte lung, dar amuzant de scurt. (n-ai intelege)

| MyObsession a răspuns:

A fost odată.

| CastraveteMurat a răspuns:

Poveste :

*majusculelepuuuu...pezii!*

| Dumnezău a răspuns:

Povestea camerei 1408, fiica mea!

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Neanticipat nu multumesti?sad

| CoquineNoire a răspuns:

Mi-ai amintit de un banc, legat de acea expresie "nu foarte lunga dar amuzanta".

Intr-o zi un iepuras se plictisea in casuta lui si se gandea de cine sa mai faca misto. Se duce la un super-market si intreaba:
-Aveti palarie verde, nu prea verde, dar verde sa fie?
Vanzatorul raspunde :
-Avem palarie verde daca vrei.
Iepurasul:
-Nu! eu vreau o palarie verde, nu prea verde, dar verde sa fie!
Vanzatorul enervat ii spune ca nu are si sa vina in alta zi. A doua zi la acelasi magazin, aceeasi intrebare, acelasi raspuns. A treia zi vanzatorul ii spune patronului :
-Sefule nu stiu ce sa ii mai fac iepurasului astuia ca ma scoate din minti!
Patronul:
-Lasa-l pe mana mea daca vine si azi.
-Bine!
Intra iepurasul in magazin si intreaba:
-Aveti o palarie verde, nu prea verde, dar verde sa fie?
Patronul:
-Auzi mai iepurasule, daca iti dau un sut in cur, nu prea in cur, da in cur sa fie, stii cum te duci dracu?

| 2810 a răspuns:

A fost odată ca niciodată
şi au supravieţuit.

| LotusRadioactiv a răspuns:

A fost odata un sfarsit.

| lolipolipop a răspuns:

Eram la scoala doamna spune :copii cine rasounde la intrebare pleaca acasa.colegul meu arunca ghiozdanul pe geam. doamna spune :cine a aruncat ghiozdanul pe geam.el raspunde:eu plec acasa