| anonim_4396 a întrebat:

Fundaa pentru cine imi spune o poveste super amuzanta

3 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Cred ca vroiai sa spui:,,o intamplare super amuzanta", nu? daca da, uite una:eram eu cu o prietena pe strada si vorbeam.vedem noi la coltul strazii unul beat care s-a intins pe iarba si dormea.ma duc eu in curte, iau o stropitoare si mergem la ala.il stropim.nici o reactie. dupa, luam o creanga si il gandilam la nas.nici o reactie.mergem noi in dreptul curtii mele.ala se trezeste.nuu! daca ne vazuse? ne intoarcem noi cu spatele.ala vine spre noi.sa vezi cum am alergat fiecare in curterolling on the floor

| ゼロの a răspuns:

Pai>A fost o data ca nici o data ca de n-ar fi fost nu s-ar fi povestit, a fost o data...Si-au trait fericiti pana la adanci batraneti.

| Mihay95 a răspuns:

Da annete intamplare:d. Nice daca mai stii zii si dau funda la cea mai amuzanta:d