| SăcsyLlamă a întrebat:

Ma gandeam sa facem ceva. Dati o nota de la 1-10 melodiei acesteia : http://www.youtube.com/watch?v=WNEG1mthp4E si eu voi calcula media. Am sa va rog sa si argumentati de ce ati dat nota respectiva, cele neargumentate nu se iau in considerare. Cred ca multi dintre voi stiti melodia, dar vreau sa vad totusi parerea voastra. Deci, incepeti sa jurizati!

12 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Eu ii voi da un 5 tras de par! De ce? Pentru ca e luuunga plictisitoare si nu e pe gustul meu!:d

| Deyutza a răspuns:

7 deoarece este un mix si din 5 min cat dureaza, 3 sunt plictisitoare rau, iar celelate 2 min nu sunt prea pe gustul meu; deci 7

| Gentiana a răspuns:

Buna!
II dau nota 8, pentru ca la inceput parca te adoarme, te plictiseste, si mai tarziu zice doar cateva vorbe.

| Miuriel a răspuns:

9 deoarece inceputul e putin cam plictisitor!

| EllyFMS a răspuns:

10.

Pt ca o ador si pentru ca o am ton de apel; xhappy

| SăcsyLlamă explică:

P. S. : toate raspunsurile vor primi cate un vot "Folositor".

| SăcsyLlamă explică:

Pana la 10 voturi. Pana acum media e de 9. 5. De ce? Pentru ca e un 9, 5 si normal 9 cu 10 ar fi 10, dar tinand cont de faptul ca e 9. 5-ul ala, rezulta 9. 5 laughing. Inca 7 voturi. Nu acord fundita, decat voturi.

| SăcsyLlamă explică:

Pana acum melodia are nota 9. Inca 3 voturi si facem media finala. Fundita primeste cel care a votat exact cat rezulta media. De ex. i-ai dat nota 6 melodiei si in total media iese 6. Acela va primi funda.

| SăcsyLlamă explică:

Pana acum nota 8. Inca 2 voturi.

| RoxyKaRoxana a răspuns:

nu prea imi place inceputul.

| InGeRaS_7597 a răspuns:

Eu ii voi da un 9, de ce?

Pentru ca inceputul este foaarte plictisitor si iti da senzatia s-o inchizi, dat dupa 1. 15 incepe mai misto thumbs up

| AndreeaIoaana1406675e3 a răspuns:

Ehhhhhhhh
9, 5big grin
Este super dar la inceput mi s`a parut putin enervanta...