| Captive a întrebat:

Mai stiti ceva imagini asemanatoare cu : http://img20.imageshack.us/img20/6215/179259189252981093 66510.jpg? Fundaa+vot!

9 răspunsuri:
| Gumã a răspuns:

Baiii oameni. Tipa asta a intrebat daca m`ai stim imagini asemanatoare nu ce ne-a iesit...

Răspuns utilizator avertizat
| Cereala a răspuns:

Am nevoie de un nazist ca asa mi-a spus o voce *se imbraca ca hitler*

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Pfff rolling on the floor
Am facut sex oral cu un negru pentru ca asta sunt...
Mda... Nu-i adevărat!

| Bixx a răspuns:

Am fwtuwt un politician pentru ca sunt beata!

| Captive explică:

Mdah...ce intreb eu si ce inteleg ei...si pe langa asta mai dau si stupid.

| Aleexaandra a răspuns:

Cred ca @LolliPoP vroia imagini asemanatoare cu imaginea care a pus-o ea(adica si alte jocuri de gen), nu sa formulati propozitiile laughing

| DyDy7432 a răspuns:

Am nevoie de un clown pentru ca fumez iarba

| Bulinuţă_5438 a răspuns:

Ma pis pe un politician pentru ca sunt sexy

Întrebări recente