Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Maine e ziua mea.Fac 41.Bine`nteles ca n-o sa dau nici o petrecere, pentru ca n-am cu cine.Acum imi vine sa pun unu` de-ala galben suparat dar nu stiu cum se face.In fine.N-am prietena pentru ca a fost prea din scurt, mi-am facut contul` abia acu` o luna si deci n-am avut timp sa agat vreo`una pe-aici.Bine – sunt si prost, ca daca fetele sa ofera sa vina sa-mi gateasca si eu le tratez cu refuz, e normal sa fiu acum nefericit si trist si sa-mi plang singur de mila.
Si acum sa tin si eu un toast. As vrea in primul rand sa-i multumesc celui care a inventat baloanele alea din masina care sa umfla cand pui frana si te rastorni (si aici sa dau un sfat si taximetristilor care vorbesc la telefon si dupa aia vin si spun ``bine ca n-a fost pe partea cu dumneavoastra`` - sunteti cu foamea-n gat!)si ca sa nu fiu nedrept o sa-i multumesc si celui care a inventat centura de siguranta, pe care v-o recomand cu caldura s-o folositi si voi…
Poate ca astazi nu mai eram aici si in loc sa petrecem o aniversare-ceva, petreceam cu mare fast un parastas pe cinste.Da` tot era bine, ca mancare si bautura e si la una si la alta…
Mai departe as vrea sa multumesc celui care m-a ajutat sa mai uit de rele si sa mai zambesc - TPU-ul, care a intrat in viata mea acum 2 ani(prima data), apoi a iesit, apoi iar a intrat, iar a iesit, iar…
Ok, scuze.Sa nu se interpreteze ca sunt vreun obsedat dintr-ala…
Ca veni vorba - vreau sa-i spun lui NOname si lui Greece ca n-am fost un porc cu treaba aia si nici psihopat sau altceva, dar nu s-a rezolvat nimic pentru ca la voturi am fost 2-pentru si restul impotriva, si tot am incercat noi, dar a fost foarte greu si am desfacut coalitia iar acum unii au facut alte parteneriate, altii mai asteptam.Lady first – cum zice americanu`.Dar eu sunt fair-play – succes la alegeri pe mai departe…
Acum alte mesaje nu mai am, decat ca vreau sa va spun ca ma simt foarte tanar si sunt intr-o forma excelenta, in curand o sa-mi pun si poza mea la profil ca sa ma vada si fetele si sa se minuneze - sper sa nu ma deoache vreo una si sa mor, pentru ca mi-a ajuns o incercare…
Ce sa va mai spun…La multi ani, sa fiti fericiti si sa vi se implineasca toate planurile atat pe partea cu iubirea dar si cu reusitele in viata profesionala, si sa faceti copii buni si frumosi, si bani la fel.
Acum as pune un galben cu palmele larg deschise, dar v-am zis ca nu ma pricep.
Va iubesc si va ador.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista lucruri mult mai grave decat o aniversare de unul singur, chiar si la o varsta mai inaintata. Cat despre gasirea unei jumatati ti-as recomanda sa incerci pe site-urile de profil, ai mai multe sanse acolo.

Nici eu nu stiu cum sta treaba cu TPU si emoticonurile dar am vazut ca ar fi aceleasi ca si pe Yahoo asa ca poftim, cadou de ziua ta: http://messenger.yahoo.com/features/emoticons/ Acum poti adora TPU si prin semne!

Sa ti se indeplineasca dorintele!

53 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La cum merge treaba, în curând o să solicit o categorie specială doar pentru tine - să ştiu că există una la care o să râd negreşit.;))
La mulţi ani, prietene! 41 fericiţi (că noi o să fim sigur pe lângă tine)!
http://i.imgur.com/4fdFkhM.jpg
(un emoticon personalizat)

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Foarte multe n-o sa spun - stii ca nu-mi plac vorbele mari, vreau sa ma fac baiat bun si cuminte, dar trebuie sa mai glumesc si eu cu fetele de pe-aici, ca sa mai uit de necazuri…
N-am ce sa fac.
Mersi pentru tot si la anul` poate sarbatorim altfel.Am eu un plan…
Vedem.
Iti doresc sa fii fericita, NOname…

greece12
| greece12 a răspuns:

Un cadou special, pentru un prieten special!

http://www.youtube.com/watch?v=tfXQZMk6vQ8

La multi ani!

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Acum chiar nu mai am cuvinte…
Ok.Nu ma asteptam la asta…
Cred ca a durat 10 minute sa scriu astea doua randuri…
Multumesc pentru tot.

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

E ziua TA.
Si e cel mai mic cadou pe care ti l-as fi putut face!
happy
La multi ani!

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Mi-am mai revenit putin ca m-a pus foxsilver la treaba...
Deja nu mai inteleg nimic din tastatura asta, ca am scos butoanele sa le mut cum a zis ea si acuma nu mai nimeresc sa le pun la loc cum au fost...
Asa-i cand te iei dupa femeie...
OK.
Multumesc din nou.Iti doresc numai bine...

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru greece12):

Frumos, greece! Felicitari!
Am adaugat-o si eu in playlist. La multi ani, Cancelled!

| anonim_4396 explică (pentru мιнαɛℓα36):

Multumesc.Vad ca ai pus ceasul sa sune la 12 ca sa fii prima...
Imi place.
Galben-pupacios.

| greece12 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Miha,multumesc,e debutul meu, n-a avut emotii numai @Cancelled!
happy

greece12
| greece12 a răspuns:

Ai sarbatorit sau n-ai apucat de reply-uri?
:)
La multi ani, Cancelled!
Sa fii iubit, sa fii fericit si sa ramai neschimbat!
Si printre noi!

http://www.youtube.com/watch?v=9SxF_IC3ZKw

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Mersi frumos.
Si pentru clip iti multumesc...
Sunt cu niste colegi, mare petrecere nu e...ca mai trebuie sa facem si bani...
Oricum, m-am gandit si la voi cand am ciocnit paharele cu sampanie.
Multa fericire!

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa-i testezi daca stiu sa puna emoticoane!
happy
Distractie placuta!

| anonim_4396 explică (pentru мιнαɛℓα36):

Credeam ca ai o impresie mai buna despre mine.Deci eu am prieteni adevarati – ca sa stii.Adica tot pleca unul din ei prin vecini sa caute o sanie-ceva ca sa ma duca pana acasa…
Sau inchiriau un ATV si ma tractau mai in viteza, sa ajungem mai repede, sa-mi faca un ceai fierbinte si sa-mi verifice coastele daca mi le-au rupt, cand s-au pus sa ma incalzeasca…

| mgtow a răspuns:

Munca sa fie ca de femei sant cam scarbit ti le-as trimite prin curierat rapid dar nici nu am admiratoare, ah e una dar cam urata poate tie ti-ar placea iar masa se tot da in gat sa sar pe fisa si doamne fereste prefer sa ma arunc de pe un pod decat sa stau cu nebuna aia laughing dar na viata asa nesimtita cum e induram si tragem greul conteaza sa fie un ban si sa nu ajungem la pensie. Poate dai de o baba cand te faci pensionar numai ca batranetea e cam jenanta

| Fatamuntilor a răspuns:

La multi ani,Cancelled(ce nume incurcat ai,am dat copy)laughing
Poate ai tu defecte (cine nu are ),dar ai darul de face oamenii sa se simta bine(cel putin aici pe site )
Nu tutoror le plac aniversarile cu petreceri, dar cel putin trebuie sa multumesti celor care te felicita, corect? Rude, colegi, prieteni.
PS.Cred ar trebui infintat o rubrica special pentru anivesari!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Deci sor-mea a adus acasa, intr-o zi, un catelus care semana foarte mult cu al tau.Si am avut grija de el 2 zile(eu personal) si deci trebuie sa-mi dai un milion.Ti-am zis ca sa stii.Eu te-astept...
Mersi de urari.Iti doresc numai bine.Si multumesc de aprecieri.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia mica te joaca pe degete cum vrea ea.Ti-a prins slabiciunea! Oricum esti fratele lui mai mare!

| Fatamuntilor a răspuns:

Astazi fiind ziua,
Ti-as dori si eu ceva.
Sa ai zile senine,
Sanatatea sa-ti mearga struna
Bucurii la orice pas,
Si un pupic pe obraz.

| sofisis a răspuns:

Catelus cu parul' cret
Sa ai jeepu' in cotet
Sa ai vila cu piscina
Columbeanu ca vecina
O lopată pentru bani
Ce mai era? A da, La Multi Ani!

Tu la varsta ta nu mai esti de emoticoane! Pe vremea ta nu era cu porumbei voiajori? thinking De ce vrei sa strici frumusete de traditie?

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Mersi pentru versuri.
Am vrut sa-ti raspund la intrebarea cu preludiu` si cu sexu`, dar m-am dezumflat ca vad ca-mi zici aici cum datez de pe vremea cand s-au coborat porumbeii din Arca lu` Noe…
Iar la ailalta mai veche - tot azi - imi spui ca daca bunicul tau n-are cont pe facebook, atunci sa nu-mi fac nici eu, din spirit de solidaritate…
Si deci ca sa fac eu acum un efort sa-mi amintesc cum eram odata romantic si salbatic, chiar nu cred ca mai are rost…
Nu?
Ok.La multi ani si tie.
Am vrut sa mai zic ceva, dar am atipit cu capu` pe tastatura vreo 2 minute, si-acu` am uitat complet ideea…

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunsurile mele (la intrebarile tale) sunt un pamflet si trebuiesc luate ca atare. Orice asemanare cu realitatea este pur intamplatoare.
Asa ca nu te mai bosumfla, ca nu e cazul.tongue

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Cred ca mai degraba eram un pic indispus...
Nu m-am bosumflat pe tine, in nici un caz.
Si nu exista nici o asemanare cu realitatea, pentru ca eu nu sunt bunic.
Si nici macar tatic.
Uneori sunt ``daddy``, dar asta-i alta poveste...

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) bravo...fi taticu' lor tongue
Bun, sper ca am "cleared the air" si ca indispozitiile nu sunt date si la tine ca la femei.o data pe luna. Inteleg ca vrem noi egalitate dar PMS-ul ne ramane exclusiv.

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Ale voastre sa fie - bine ca nu m-a facut mama fata, altfel ajungeam si eu pe la ``dragoste si sex`` toata ziua, sa intreb de ce nu mai vine, ca sa ma trimita unii sa umflu prezervativele sa le gasesc porii sau sa ma intreb cat de departe trebuie sa termine baiatul sa nu existe riscuri de sarcina nedorita...
In rest, iti doresc un inceput de saptamana sa treaca repede sa vina sambata ca sa primesti parfumu` de 8 martie.La multi ani anticipat si sa fii iubita!

| cristimihailov a răspuns:

Mie... hmm... mi se pare trist.

| Kaℓi a răspuns:

La multi ani!
Esti simpatic.

| anonim_4396 explică (pentru Kaℓi):

Mersi.
2 galbeni pupaciosi.
Hai ca am inceput sa invat...

| Radu284 a răspuns:

La multi ani, vezi ca se apropie si ziua lui Justin! Ce onoare pe capul tau, sa fi nascut la 2 zile distanta de el!

| anonim_4396 explică (pentru Radu284):

Mersi frumos.Atunci daca e o onoare m-am blocat de tot ca nu stiu care usa s-o pastrez...
S-auzim de bine, mersi inc-o data!

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu as pastra-o pe aia cu "I love you Justin!".

| foxsilver a răspuns:

Daca dai macar o " Busuiaca de Bohotin " de Husi, o sa-ti urez tot ce vrei tu, iti spun si Plugusorul, te sorcovesc, iti cant si colinde de Hrusca…laughing
Si vin la usa ta, fara discutie, cu un cadou…surpriza!winking
Ok, hai sa te invat si cum se pun maimutoii aici, pe site; deci, deschizi o fereastra de pe yahoo messenger (la intamplare), dai click pe un maimutoi, apoi " ctrl+C " (copy), si la final il postezi aici cu " ctrl+P " (paste). Sau, poti sa folosesti mouse-ul.
P.S. Vezi sa nu dai " send " in fereastra respectiva, ca cine-stie ce va intelege persoana a carei fereastra ai deschis-o. O sa creada ca faci misto de ea. laughing

| anonim_4396 explică (pentru foxsilver):

Foxsilver,se pare ca esti cam comunista.Tu vrei sa sarbatorim prin munca – vad.O sa incerc odata,cand am o zi libera, duminica de fapt, sa urmez instructiunile astea pe care mi le-ai daruit cu drag, astazi, de ziua mea. Oricum pare cam complicat si ma gandesc ca mai bine sa accept totusi varianta aia a ta cu sticla de vin si deci cu prima ocazie o sa te las sa ma inveti tot ce stii.Despre Ctrl, adica.
Vad ca nu ma potolesc…
Cat despre riscul sa gresesc si sa creada cineva ca fac misto de el in raspunsuri – ai mare dreptate.Mai bine stau linistit si raspund ca pana acum, fara emoticoane.Nu vreau sa supar pe nimeni.Ma zbat prea mult sa fiu serios in raspunsurile mele, ca sa stric totul cu niste ``maimutoi`` dintr-aia…

| foxsilver a răspuns (pentru anonim_4396):

" La Multi Ani ", hamstere! Uite si cadoul promis:
https://www.youtube.com/watch?v=_gUm-KlSIq8
Bine, nu se compara cu cel oferit de Greece, dar ti-l ofer cu drag si eu.
Si ai grija sa nu te prinda nevasta/prietena ta!

| anonim_4396 explică (pentru foxsilver):

Da,mersi.Am inteles pana la urma faza cu alea galbene sa stii, da` tot n-am sa le folosesc deoarece nu vreau sa le folosesc.Si m-am prins ca ai zis sa nu trimit din greseala aluia de pe mess, dar aseara am citit mai aiurea deoarece am citit mai aiurea.Mersi pentru cadou, dar ti-l trimit inapoi deoarece nu vreau cand vii pe la mine sa ma prinzi cu el.Ca tu ai zis asa.Nu?
http://www.youtube.com/watch?v=_gUm-KlSIq8
Multumesc de urari...
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac tot mai mult intrebarile tale! laughing laughing
Avea dreptate NoName cu infiintarea unei noi categorii de intrebari triviale/amuzante-asta chiar e umor de calitate!
De unde le scoti?
laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai dureaza mult pana o sa fac eu umor de calitate….
(Nici nu stiu daca mai apuc, de fapt.)
Deocamdata doar scriu pe-aici ca sa-mi omor timpul.Ca si el ma omoara pe mine, dupa cum vezi…
Apropo de asta – daca ai prin casa o bere-ceva, desfa si tu una de sufletu` meu, ca eu n-am cum sa te cinstesc prin ecranu` la laptop…
Mersi de aprecieri.Si de clip.L-am pus de vreo 5 ori, dar am scos boxele ca nu-mi placea melodia…
Intelegi tu…

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu cred ca ai anuntat din timp cu gandul ca pana maine poate se ofera careva de pe TPU sa vina la ziua ta. Plus ca ai zis si de gatit ca sa vina cu mancare de acasa.

http://www.ymlover.com/lista-cu-emoticoane/
Data viitoare macar o sa stii cum sa le pui pe alea de care ziceai, ori poate pe altele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti al doilea care-mi dai site-uri cu emoticoane – uite de-aia nu fac eu nici o petrecere ca veniti toti cu aceleasi cesti de cafea si after-shave-uri, dar nu sunteti unu` mai original-asa, sa-mi aduceti doua stripteoze under-cover, in uniforma de politiste – te-ai prins tu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Neah. Acum m-am prins de ce nu vine nimeni la ziua ta. Pentru ca esti prea pretentios si esti in stare sa dai cadourile inapoi din cauza ca nu-ti plac. Puteai macar sa apreciezi ca le-am luat din locuri diferite si nu arata exact la fel.

Bine, recunosc ca n-am prea citit sa vad ce au scris ceilalti inaintea mea si ce ti-au dat.
Plus ca eu nici nu ti l-am dat cadou de ziua ta big grin

| JohnnyWylde a răspuns:

La Multi Ani!

| anonim_4396 explică (pentru JohnnyWylde):

Mersi frumos.

| rabbit2014 a răspuns:

La multi ani! Nu e nimic o aniversare singur, cu ce te face mai fericit daca ai o camera plina de lume care se imbata si uita ca sunt la o aniversare, dupa aceea sa inceapa sa spuna " a uite si la ala nu a avut nu stiu ce bautura, nu stiu ce mancare", mai bine un "la multi ani " din suflet venit de la familia ta decat o turma de prefacuti ( asa e lumea in general)

| anonim_4396 explică (pentru rabbit2014):

Mersi,frumoaso.Primul cadou pe ziua de azi – poza ta, dupa cum bine stii.
Banuiam ca o sa-mi raspunzi si de aceea am pus intrebarea astazi, pentru ca maine ar fi fost mai riscant - ma mai imbatam-Doamne fereste, si cine stie, poate iti faceam avansuri si stricam prietenia asta a noastra anevoioasa, care-i la inceput de drum.Da` noi avem rabdare - ai vazut si tu cat de greu se face o autostrada pe la noi, uneori trebuie ani buni.
La multi ani, chiar daca-i ziua mea si nu a ta, si sa te iubeasca iubitu`. Altceva nu stiu ce sa-ti doresc.

| Erzaa a răspuns:

Frumos. Și la mulți ani. Dar apropo, care este întrebarea? Că asta se face pe aici, se pun întrebari.

P.S big hug - emoticon galben cu palmele larg deschise

| anonim_4396 explică (pentru Erzaa):

Mersi pentru urari.Esti foarte draguta.
Bun.Acum intrebare:am vazut ca i-ai zis lu` fata aia care spunea ca are 10 ani si se plictiseste rau, ca n-ar fi bine sa mai stea pe net si ca sa se joace cu papusile ca e prea mica.Corect? Nu crezi ca te-ai riscat cam mult cu raspunsul asta – poate se ambitioneaza acum si ne intreba despre baiatul pe care-l place sau cum sa faca sa-l poata uita pe fostul?

| Erzaa a răspuns (pentru anonim_4396):

În primul rănd, mulțumesc, știu că sunt draguța, și foarte modestă.
În al doilea rând, Wtf?! Mi-ai verificat istoricul ca să poți să mă ataci? Stai liniștit că nu-ți fac nimic.

Și cu ce m-am riscat? Doar pentru că am spus ceva adevarat. Tot ce ai zis pentru mine este nonsens. Te-ai supărat ca ți-am atras atenția asupra asta?

Și întrebarea trebuie să fie pentru toți, nu numai pentru mine.

| anonim_4396 explică (pentru Erzaa):

Draga mea, ai inteles gresit, eu nu te-am atacat – doar am incercat sa glumesc cu tine…
Nu ti-am verificat istoricul, ci doar am intrat pe la tine sa vad daca esti amuzanta.
Asta-i tot.
Acum sper sa nu schimbi ``la multi ani`` cu ``I hope you die``…

| Erzaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur că nu. Am crezut că te-a deranjat ceva.

| anonim_4396 explică (pentru Erzaa):

Eh,ma enerveaza ca nu recunosc fata din poza ta...
Gata - mi-a picat fisa - e Antonia...

| Erzaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu cred. Nu seamănă cu Antonia, ea nu are ochii albaștri. E mai superbă fata din poză.

Deci acum nu o să-ți mai răspund, o să părăsesc netu, cică o să citesc ceva la română pentru simulare de măine. Urează-mi baftă.

| anonim_4396 explică (pentru Erzaa):

Bafta...
Oricum nu inteleg cu ce e mai buna romana decat netu`, dar daca spui tu ca e mai importanta, asta e...

| Nicusor1997 a răspuns:

Emotionant happy