| Ce a întrebat:

stiti niste situri pentru bancuri cu nume, de ex Miruna.Raspuns urgent si fundita evident!:d

Răspuns Câştigător
| dirtoaica a răspuns:

Intr-o zi frumoasa de primavara Miruna vine tare tare suparata de la scoala. Tatal ei care o astepta acasa cu dejunul, vazand-o asa suparata o intreaba: Draga tatii ce s-a intamplat? Ea la fel de suparata ii raspunde: Copiii la scoala rad de mine si imi spun mereu ca sunt urata si am dintii mari! Tatal o ia in brate si ii spune: lasa draga tatii, nu te lua tu dupa ei pentru ca sunt rai, nu-i asculta dar te rog fi atenta si ridica capul pentru ca zgarii parchetul!

2 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Vrei să râzi de numele meu, daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-
*peste juma' de oră*
-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?

| Comy a răspuns:

Nu