| Sconcsiş a întrebat:

Sunt frumos?
http://i.imgur.com/fNyNv.png

Răspuns Câştigător
| princessOfcaraibe a răspuns:

Da parca erai sconcs nu porc laughing

19 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

*cade în genunchi*
Marry me!

Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş explică:

@AryaRyn
Nu, dar mersi pentru idee. Cand voi avea copil, ii voi povesti de unde am aflat de numele lui.

| Sconcsiş explică:

@mhn24
Nici eu rolling on the floor

| Pralină a răspuns:

Oho am gasit nuol miss universlaughingpregateste-te de concurs ca le iei pe toate fetele de pe acolorolling on the floor

| NobodyHeree a răspuns:

Cum te cheama? Porcus?

| Serena1993 a răspuns:

Cum sa nu filaughing
ce intrebare mai e si astarolling on the floor

| pwp a răspuns:

Da, esti frumusel rolling on the floor))

| Ea12345 a răspuns:

Gata. ia'ma, sunt a ta!laughing)
Ia'mi ce am eu mai sfant!love struck

Daca te atingi de dvd'uri sau albumele din sufragerie iti pun pierce in,, nasuc"waiting

| PiluLă a răspuns:

Ne combinam:devil)rolling on the floor?

| Bii26 a răspuns:

Bună
Eşti aşa şi aşa.
Pa, pa

| Miuriel a răspuns:

Da, esti foarte simpatic!

| oanyyy a răspuns:

Ar trebui sa te cheme omus porcus! haha rolling on the floor

| a răspuns:

Dacă aș fi fată, m-aș căsători cu tine.

| IxυυLєţ a răspuns:

Sexi smug.
Imi place privirea ta, e foarte patrunzatoare! rolling on the floor

| zOoZoLeee a răspuns:

Daa ma:X
Vrei sa fi cu mine?
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti mai frumos ca porcul din Povestea porcului, pe bune, m`as casatori cu tinesmug
Bafta` si nu uita "Anul trecut nu`i ca anul nou, iti doresc succesuri"!

| Revelation a răspuns:

Iesti minunat nu ma indoiesc ca asa arati in realitate laughing Frumos portretul... il atarni si pe perete? Sa nu se sperie lumea cand vine pe la tine rolling on the floor