| Paty7 a întrebat:

Vreau si eu programe ( FARA VIRUSI) pentru mouse. In loc de sageata vreau sa fie o pisicuta, inger, steluta. FARA VIRUSI!

fundita :*:X

Răspuns Câştigător
| Pisicuța a răspuns:

Poti sa ti-l faci tu in RealWorld Icon Editor aici ai tutorialul:
http://www.rw-designer.com/3D_icon_editor.php [in fine ai tutorialul mai jos] si apoi te duci in panou de control>aspect si teme si in stanga e "indicatori maus" dai pe indicatori si apoi rasfoire...Sau daca ai control panel clasic dai click direct pe maus si faci la fel.Succes!

1 răspuns:
| Fragile a răspuns:

CursorMania