| andulovecrazy a întrebat:

Buna love struckFetelor stiti si voi reviste de fete? cam cat costa. dau fundita love struck URGENT

Răspuns Câştigător
| MyChemicalRomance a răspuns:

Bravo Girl 2 lei, Cool Girl 4 lei, Popcorn 4 lei, Bravo 2 lei, Ioana 3 lei

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*fetita mode on*
Yoooi fata,stiu eu, e revista aia popcorn sau Bravo Girl, sunt asa de tare...trebuie sa le cumperi!love struck:X:X:X:X:X:X
*@Come`s voice on*
Ti-ai gasit categoria...

| MasterOfDisaster a răspuns:

Bravo girl costa 2 lei; ot pe acolo si cool girl

Răspuns utilizator avertizat
| EVERYBODY a răspuns:

Fă o călătorie până la chioșcul de ziare și ai să afli

| SelenaGomezPup a răspuns:

Pop corn,bravo,cool girl summer, brovo girl, cool girl...cam atat.nu stiu cat costa dar, sunt super

| Deedii a răspuns:

Pai sunt 2 reviste pe care le stiu : Bravo girl si Bravo iar una costa 2 leiwinking.si cealata tot 2 leilaughing.
Funditzsa?smug

| alina1999 a răspuns:

Bravo girl - 2 lei
cool girl - 4, 5 lei
popcorn - 3, 9 lei